15 urodziny Fundacji Ekspert – Kujawy!

1 lipca 2016

„Nie mierz bycia zajętym, nie mierz działania – mierz dokonania. Znaczenie ma nie tyle, co ludzie robią, ale co faktycznie zostaje zrobione”

Larry Winiet.

15 lat za nami… Kawał czasu… Ale te kilkanaście lat to okres wytężonej pracy wielu osób, które w mniejszym lub większym stopniu, ukonstytuowały to, jak funkcjonujemy w dniu dzisiejszym.

Dlatego też, za te 15 lat podziękowania należą się nie tylko szefostwu, ale również naszym obecnym i byłym pracownikom, którzy pozostawili po sobie trwały ślad w fundacyjnej rzeczywistości.

A czego sobie życzymy? Na pewno kolejnych lat efektywnego realizowania celów statutowych. I takiego zespołu, który zawsze będzie patrzył w jednym kierunku oraz działał z takim zaangażowaniem i wzajemnym wsparciem, jak wczoraj grali nasi wspaniali piłkarze!

Zapraszamy do galerii zdjęć!

20160701_095938a