Angielski dla dzieci szkół podstawowych kl. 1-3!

2 września 2013

Szkoła językowa Fundacji Ekspert-Kujawy serdecznie zaprasza na zajęcia  z języka angielskiego dla dzieci klas 1-3 szkoły podstawowej. Celem naszych zajęć jest opanowanie przez dzieci podstaw komunikacyjnych  w języku angielskim. Nauka będzie polegała na uczestnictwie dzieci w zabawach, grach ruchowych i warsztatach tematycznych. Kolorowe, barwne pomoce dydaktyczne oraz praca na tablicy multimedialnej  gwarantują dobrą zabawę oraz szybką naukę.

Zapraszamy serdecznie dzieci z rodzicami na lekcję pokazową podczas dni otwartych 26 września w godzinach od 10 do 12 w siedzibie Fundacji Ekspert-Kujawy.

Prosimy o potwierdzenie obecności w formie telefonicznej pod numerem (52) 357 62 15 lub na e-mail sjo@ekspert-kujawy.pl.