f
g

Aktualności

Perspektywy dla rolników

19 października 2007

Ostatnie szkolenia w Perspektywach dla rolników Trwają dwa ostatnie szkolenia w ramach projektu "Perspektywy dla rolników". 8 października rozpoczął się "Kurs wizażu i zdobienia paznokci", a 15 października "Florysytyka". Oba szkolenia odbywają się w Inowrocławiu.

Nowe Kwalifikacje, Praca, Przedsiębiorczość dla bezrobotnych Kobiet

4 października 2007

NOWE KWALIFIKACJE, PRACA, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ DLA BEZROBOTNYCH KOBIET  Projekt skierowany jest do kobiet, które ukończyły 30 rok życia, posiadają minimum średnie wykształcenie oraz są bezrobotne lub zatrudnione i planują zmienić miejsce pracy.  

Perspektywy dla rolników

17 września 2007

Zapraszamy na szkolenia dla rolników Już 20 września rozpoczną się 2 cykle szkoleń dla rolników zatytułowane: Nowoczesny sprzedawca z obsługą komputera i kasy fiskalnej. Natomiast od 1 października rolnicy będą mogli uczestniczyć w szkoleniach: Florystyka i Wizaż i zdobienie paznokci.

Przenośny komputer i Internet na wsi

5 września 2007

Migawki ze szkoleń informatycznych na wsi 3 września rozpoczęły się pierwsze szkolenia informatyczne, o których już wcześniej informowaliśmy Państwa, a które są zatytułowane „Przenośny komputer i Internet na wsi”. Pierwsze zajęcia odbyły się w Piaraniu, a dzień później w Szadłowicach. Dziś zajęcia odbędą się w Rucewku. W galerii prezentujemy zdjęcia ze szkoleń.( Pieranie, Szadłowice, Rucewko […]

Szkolenia informatyczne

28 sierpnia 2007

Trwa rekrutacja na szkolenia informatyczne Od września br. Fundacja Ekspert-Kujawy w partnerstwie z lokalnymi sołtysami podejmie się realizacji szkoleń informatycznych, które obejmą grupę 80 beneficjentów. Osoby zainteresowane bezpłatną nauką obsługi komputera prosimy o kontakt.

Perspektywy dla rolników

24 sierpnia 2007

Zakończenie ostatniego cyklu szkoleń w Nakle W Nakle zakończyły się dwa ostatnie szkolenia – Florystyki i Opiekunki dziecięcej i osób starszych, które odbywały się w ramach projektu "Perspektywy dla rolników".

Nowe Kwalifikacje, Praca, Przedsiębiorczość dla bezrobotnych Kobiet

15 sierpnia 2007

  Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich.   NOWE KWALIFIKACJE, PRACA, PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ DLA BEZROBOTNYCH KOBIET ODBIORCY PROJEKTU Projekt skierowany jest do kobiet, które: ukończyły 30 rok życia, posiadają minimum średnie wykształcenie, i spełniają co najmniej jeden z poniższych warunków: są osobami bezrobotnymi, zarejestrowanymi w PUP są […]

Perspektywy dla rolników

18 lipca 2007

Zakończenie II cyklu szkoleń w Nakle W Nakle zakończyły się trzy szkolenia – Florystyki, Opiekunki dziecięcej i osób starszych i Nowoczesnego sprzedawcy z obsługą komputera i kasy fiskalnej, które odbywały się w ramach projektu "Perspektywy dla rolników".

Perspektywy dla rolników

17 lipca 2007

Powoli dobiega końca realizacja projektu „Perspektywy dla rolników”. Pracownik działu kadr i płac w Inowrocławiu i Kurs wizażu i zdobienia paznokci w Żninie – to jedne z ostatnich szkoleń jakie są organizowane przez Fundację Ekspert-Kujawy w ramach projektu „Perspektywy dla rolników”.

Szkolenie dla młodzieży

16 lipca 2007

Spotkania młodzieży z doradcą zawodowym Fundacji w PUP w Inowrocławiu Doradca zawodowy Fundacji Ekspert-Kujawy p. Rafał Wiankowski przeprowadził cykl warsztatów w ramach współpracy z Młodzieżowym Biurem Pracy działającym przy Powiatowym Urzędzie Pracy w Inowrocławiu.