Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Aktualności

Warsztaty Aktywizacji Społecznej

6 czerwca 2008

W dniach 2 do 6 czerwca 2008 roku, w siedzibie Fundacji „Ekspert – Kujawy” odbyły się Warsztaty Aktywizacji Społecznej, w której brali udział podopieczni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dąbrowie Biskupiej.

Warsztaty Aktywizacji Społecznej

6 czerwca 2008

W dniach 2 do 6 czerwca 2008 roku, w siedzibie Fundacji „Ekspert – Kujawy” odbyły się Warsztaty Aktywizacji Społecznej, w której brali udział podopieczni Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Strzelnie.

Warsztaty Poradnictwa Prawnego

6 czerwca 2008

W dniach 2 do 6 maja 2008 roku, w siedzibie Fundacji „Ekspert – Kujawy” odbyły się Warsztaty Poradnictwa Prawnego, w której brali udział podopieczni Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kruszwicy.

Warsztaty Doradztwa Zawodowego

6 czerwca 2008

W dniach 26 do 30 maja 2008 roku, w siedzibie Fundacji „Ekspert – Kujawy” odbyły się Warsztaty Doradztwa Zawodowego, w której brali udział podopieczni Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kruszwicy.

Bezpłatne spotkania informacyjne i konsultacje dla przedsiębiorców oraz dla przyszłych przedsiębiorc

2 czerwca 2008

Fundacja Ekspert-Kujawy w ramach projektu Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości współfinansowanego z budżetu Prezydenta Miasta Inowrocławia zaprasza zainteresowanych pozyskaniem dotacji unijnych na rozwój biznesu, do udziału w bezpłatnych, cyklicznych spotkaniach informacyjnych i konsultacjach

Warsztaty Aktywizacji Społecznej

29 maja 2008

Warsztaty Aktywizacji Społecznej dla Kruszwicy dla Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kruszwicy

Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości

12 maja 2008

Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości działające przy fundacji Ekspert-Kujawy zaprasz przedsiębiorców oraz przyszłych przedsiębiorców do korzystania z bezpłatnych konsultacji z zakresu pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania.Z konsultacji można skorzystać codziannie w godzinach od 8.00 do 12.00.

Warsztaty Aktywizacji Społecznej

12 maja 2008

W dniach 5 do 9 maja 2008 roku, w siedzibie Fundacji „Ekspert – Kujawy” odbyły się Warsztaty Aktywizacji Społecznej, w której brali udział podopieczni Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kruszwicy.

KIS nawiązał współpracę

5 maja 2008

„Klub Integracji Społecznej” w Ośrodkach Pomocy Społecznej

Ostatnie szkolenia komputerowe na terenach wiejskich

30 kwietnia 2008

W kwietniu 2008 roku Fundacja Ekspert – Kujawy przeprowadziła ostatnie dwa szkolenia w ramach projektu „Przenośny komputer i bezprzewodowy Internet na wsi”. Szkolenia realizowane były w Turzanach (gmina Inowrocław), gdzie dzięki uprzejmości dyrekcji szkoły podstawowej, mogliśmy zorganizować dwa, trzytygodniowe szkolenia.