f
g

Aktualności

Dla małych i średnich przedsiębiorstw

28 marca 2007

Dla małych i średnich przedsiębiorstw Fundacja Ekspert-Kujawy ma zaszczyt zaprosić pracowników i kadry małych i średnich przedsiębiorstw na szkolenia informatyczne w ramach projektu E-Pracownik. Rozwój umiejętności kadr MŚP w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

26 marca 2007

V Targi Edukacyjne – podsumowanie 24 marca 2007 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Inowrocławiu odbyły się V Targi Edukacyjne. Fundacja Ekspert-Kujawy uczestniczyła w tym jedynym tego typu wydarzeniu kulturalno-oświatowym w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki imprezie mieliśmy okazję przedstawić ofertę szkoleniową Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert-Kujawy.

Świąteczna aukcja

23 marca 2007

Świąteczna aukcja trwa !!  Informujemy, że nadal mogą państwo zakupić w siedzibie Fundacji za niezwykle niską cenę przepiękne wiosenno – świąteczne stroiki i bukiety wykonane przez uczestników kursu florystyki. Całość dochodu ze sprzedaży zostanie przekazana inowrocławskiemu Klubowi Pacjenta „Przystań Nadziei”, który zajmuje się pomocą osobom ze schorzeniami psychicznymi.

Oferta stażu

16 marca 2007

Bezrobotny absolwencie… Fundacja Ekspert – Kujawy poszukuje kandydatki na staż – stanowisko sekretarka projektu. Staż finansowany będzie ze środków Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

16 marca 2007

V Targi Edukacyjne Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli zaprasza wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w bezpłatnym wykładzie, który przeprowadzony zostanie w dniu 24 marca 2007 roku, podczas V Inowrocławskich Targów Edukacyjnych.

Inauguracja Klubu Integracji Społecznej

14 marca 2007

W dniu 14 marca 2007 r. miała miejsce inauguracja działalności Klubu Integracji Społecznej Fundacji Ekspert-Kujawy. Pierwsze zajęcia rozpoczęły się od warsztatów – Aktywne formy poszukiwania pracy. W warsztatach wzięły udział osoby, które już od jutra będą uczestniczyły w kursie Obsługa kas fiskalnych.

Świąteczna aukcja

8 marca 2007

Świąteczna aukcja W najbliższą środę 14 marca w godzinach od 14 do 18 w siedzibie Fundacji Ekspert-Kujawy przy ul. Dworcowej 65 będzie miała miejsce sprzedaż wiosennych oraz świątecznych stroików i bukietów. Wystawione na sprzedaż kompozycje kwiatowe zostały przekazane Fundacji Przystań Nadziei przez nasząFundcję.

Inkubator Organizacji Pozarządowych

6 marca 2007

"Zdobędę środki dla przyjaciół" Dnia 7 marca 2007r. w siedzibie Fundacji rozpocznie się bezpłatne szkolenie w zakresie tworzenia projektów finansowanych ze środków unijnych.

Fundacja wdraża ISO

6 marca 2007

Fundacja Ekspert-Kujawy w ramach Sektorowego Programu Operacyjnego 2004-2006 i Działania 2.1 – „Wzrost konkurencyjności małych i średnich przedsiębiorstw poprzez doradztwo” realizuje od 1 marca 2007r. do 31 października 2007r. projekt zatytułowany: „System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 – gwarancją i świadectwem jakości usług Fundacji Ekspert-Kujawy”.

Nowe rozporządzenie !!!

6 marca 2007

  Informacja dla uczestników projektu "Przedsiębiorcze Kujawy" i                  "Sukces w zasięgu ręki"