Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Aktualności

Zarządzanie technologią

27 kwietnia 2007

  Szkolenie Zarządzanie technologią w Fundacji   26 kwietnia w godzinach 9 – 15 w Fundacji Ekspert – Kujawy odbyło się bezpłatne, jednodniowe szkolenie – Zarządzanie technologią zorganizowane w Inowrocławiu dzięki współpracy naszej Fundacji z Regionalnym Centrum Integracji Europejskiej we Włocławku.

Perspektywy dla rolników

17 kwietnia 2007

Migawki ze szkoleń  Przypominamy, że w Fundacji trwają nadal dwa szkolenia w ramach projektu „Perspektywy dla rolników” – Tworzenie i zarządzanie projektami finansowanymi z EFS oraz Samodzielny księgowy.

E-pracownik

12 kwietnia 2007

Zapraszamy pracowników MŚP na szkolenia informatyczne Serdecznie zapraszamy pracowników małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) na szkolenia informatyczne w ramach unijnego projektu E – Pracownik – Rozwój umiejętności kadr MŚP w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych.

Życzenia Wielkanocne

5 kwietnia 2007

Życzenia Wielkanocne Życzenia Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych składa Fundacja i KRG "Ekspert-Kujawy".

Rekrutaccja do III cyklu

3 kwietnia 2007

Masz pomysł na własny biznes? Przyjdź do nas! Fundacja Ekspert-Kujawy zaprasza na trzeci cykl naboru do projektów „Przedsiębiorcze Kujawy i „Sukces w zasięgu ręki”

Szkolenia w Fundacji

3 kwietnia 2007

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie „Zarządzanie Technologią” W ramach współpracy Fundacji Ekspert-Kujawy i Regionalnego Centrum Integracji Europejskiej z siedzibą we Włocławku 26 kwietnia 2007 roku (czwartek, 9.00-15.00) odbędzie się w siedzibie Fundacji szkolenie „Zarządzanie Technologią”.

Perspektywy dla rolników

2 kwietnia 2007

Migawki z II cyklu szkoleń w ramach projektu "Perspektywy dla rolników" Fundacja Ekspert-Kujawy w ramach "Perspektyw dla rolników" realizuje obecnie dwa szkolenia: "Samodzielny księgowy" oraz "Tworzenie i zarządzanie projektami finansowanymi z EFS". Na prośbę uczestników umieszczamy kilka zdjęć z wymienionych szkoleń. 

Opis projektu

2 kwietnia 2007

Projekt "System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 – gwarancją i świadectwem jakości usług Fundacji Ekspert-Kujawy"

Dla małych i średnich przedsiębiorstw

28 marca 2007

Dla małych i średnich przedsiębiorstw Fundacja Ekspert-Kujawy ma zaszczyt zaprosić pracowników i kadry małych i średnich przedsiębiorstw na szkolenia informatyczne w ramach projektu E-Pracownik. Rozwój umiejętności kadr MŚP w zakresie zastosowania nowoczesnych technologii informatycznych.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

26 marca 2007

V Targi Edukacyjne – podsumowanie 24 marca 2007 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Inowrocławiu odbyły się V Targi Edukacyjne. Fundacja Ekspert-Kujawy uczestniczyła w tym jedynym tego typu wydarzeniu kulturalno-oświatowym w województwie kujawsko-pomorskim. Dzięki imprezie mieliśmy okazję przedstawić ofertę szkoleniową Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert-Kujawy.