Bądź EKO! Przypominamy o warsztatach!!!

16 listopada 2015

Zależy Wam na dbałości o otaczającą nas naturę? Chcecie oddychać czystym powietrzem? Pewnie, że tak! Ale najpierw musicie wiedzieć, jak zabrać się za skuteczną ochronę środowiska. Tego właśnie chce Was nauczyć Fundacja Ekspert – Kujawy. Bezpłatne warsztaty ekologiczne odbędą się w listopadzie 2015 r.

Fundacja Ekspert – Kujawy zaprasza mieszkańców województwa kujawsko – pomorskiego,
w tym młodzież i osoby dorosłe (os. indywidualne oraz grupy zorganizowane) na bezpłatne warsztaty ekologiczne realizowane w ramach projektu „Ekologia dla lidera”.

Niska emisja, gazy cieplarnianie, biopaliwa, wpływ zanieczyszczeń na nasze zdrowie – to tylko niektóre zagadnienia, które będą poruszane podczas zajęć. Po zakończeniu warsztatów będziecie nie tylko bogatsi o wiedzę na temat ekologi, ale będziecie również mogli edukować innych. Jeżeli chcecie zostać wzorem do naśladowania, zgłoście się już dziś!

Zajęcia realizowane są w grupach 10-osobowych w trybie 2 dni x 5 godzin na grupę. Miejsce realizacji zajęć – dosotosowane do potrzeb grupy.

Osoby chętne do udziału w bezpłatnych zajęciach proszone są o kontakt pod nr telefonu: 52 357-62-15.

ekologia plakat2

ekologia plakat1