„Basiowe marzenia do spełnienia” – kolejna akcja charytatywna!

5 lipca 2016

Barbara Waligóra – 29 letnia mieszkanka gminy Łabiszyn. Żona, matka dwójki dzieci. Osoba niezwykle pozytywna i otwarta na ludzi. Na co dzień uczennica szkoły Cosinus w Inowrocławiu na kierunku kosmetycznym.

W grudniu 2015 roku u Basi zdiagnozowano chłoniaka ziarnistego. Od tamtej pory Basia prowadzi nieustanną walkę o swoje zdrowie oraz polepszenie jakości życia. Dostępne metody leczenia nie pozwalają w pełni powrócić do zdrowia. Pojawiła się jednak szansa na realizację niekonwencjonalnej terapii w Tagesklinik und Desundheitszenrtu w Berlinie. Sytuacja materialna Basi nie daje szans na pokrycie kosztów leczenia.

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu podjęła się wsparcia Basi w walce o powrót do zdrowia i lepszego życia. Dlatego właśnie, już 31 lipca 2016r.o godzinie 14:00, w Amfiteatrze na Łabiszyńskiej Wyspie, odbędzie się AKCJA CHARYTATYWNA pt. „Basiowe Marzenia do Spełnienia”. Podczas akcji będzie możliwość zatańczenia pod okiem wykwalifikowanej instruktorki zumby, step i fitness – p. Pauliny Kluczyńskiej oraz dołączenia się do zbiórki, poprzez wykupienie cegiełek, którymi będą dysponowali upoważnieni wolontariusze.

Czekają na Was:
– loteria fantowa
– stoiska zdrowotne, gdzie za symboliczną cegiełką będzie można zmierzyć poziom ciśnienia tętniczego krwi i poziom cukru we krwi;
– stosika kosmetyczne, gdzie również za symboliczną cegiełkę będzie można skorzystać z usług profesjonalnych makijażystek i stylistek paznokci.

To jeszcze nie koniec atrakcji!!! Zapraszamy również na koncerty – będzie można posłuchać nie tylko inowrocławskich zespołów, ale także szant!

Mamy nadzieję, że dołączsz się do zbiórki poprzez złożenie datku do puszek jak i wykupienie cegiełek.

Nie bądź obojętny i dołącz do nas!!! Marzenia się spełniają pomóżmy zatem Basi osiągnąć cel!!!

Organizatorem akcji jest Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu. Akcję wspierają:
Cosinus Inowrocław
Łabiszyn gmina