Bezpłatny warsztat „Zrozumieć siebie i innych – Analiza Transakcyjna dla dzieci i dorosłych”

21 listopada 2008

 Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Fundacji
Ekspert – Kujawy oraz Pracownia Psychologiczna Anima zapraszają do udziału w bezpłatnym warsztacie
Zrozumieć siebie i innych – Analiza Transakcyjna
dla dzieci i dorosłych
”.

Zajęcia warsztatowe odbędą się w ramach VI edycji Inowrocławskiej Jesieni Edukacyjnej, 29 listopada 2008 r. (sobota), w Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Chemicznej 9 w Inowrocławiu.

Prezentowany warsztat jest jednym z modułów zajęć psychoedukacyjnych dla rodziców i wychowawców  (20 godzin) oraz zajęć psychoedukacyjnych dla dzieci w wieku od 9 do 14 lat (16 godzin).Przeprowadzony warsztat będzie wstępem do prowadzonego w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli pełnego szkolenia.

Poznanie i zaakceptowanie swoich uczuć, myśli i zachowań oraz rozpoznanie ich u innych ważnych w naszym życiu osób wzmacnia nasze poczucie wartości, ułatwia współżycie z innymi ludźmi, pozwala czuć się istotą szczęśliwą i kochaną oraz wystarczająco ufną i zdeterminowaną do radzenia sobie z trudami codziennego życia.

 

Warsztat oparty jest na koncepcji Analizy Transakcyjnej Erica Berne`a, która w emocjonujący, a jednocześnie prosty i bezpośredni sposób, uczy nas rozumienia siebie i innych ludzi – bycia O.K. w procesie zdrowego i twórczego życia.

 

Zajęcia poprowadzi mgr Renata Buczyńska-psycholog kliniczny.Do udziału w prezentowanym warsztacie serdecznie zapraszamy rodziców, wychowawców, pedagogów, opiekunów oraz wszystkie zainteresowane osoby.

 

Zapisy i szczegółowe informacje na temat warsztatu organizowanego podczas VI edycji Inowrocławskiej Jesieni Edukacyjnej znaleźć można na stronie: http://www.metodyk.inowroclaw.pl/

 

Osoby biorące udział w tym warsztacie, a następnie chcące wziąć udział w pełnym warsztacie psychoedukacyjnym będą mogły skorzystać z 10 % rabatu.

 

Serdecznie Zapraszamy !!!