Fundacja na VII Inowrocławskich Targach Edukacyjnych

30 marca 2009

W dniu 28 marca 2009 roku odbyły się VII Inowrocławskie Targi Edukacyjne, na których gościła Fundacja Ekspert – Kujawy.

Celem targów było umożliwienie dyrektorom placówek oświatowych, nauczycielom, rodzicom i uczniom z regionu kujawsko-pomorskiego zapoznanie się z ofertą krajowych firm związanych z edukacją poprzez bezpośredni kontakt z ich reprezentantami oraz udział w warsztatach i konferencjach. VII Inowrocławskie Targi Edukacyjne, jak co roku cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, za równo ze strony wystawców, jak i odwiedzających. Ponieważ to jedyna tego typu impreza w województwie, przybyło wielu zainteresowanych spoza Inowrocławia.

Fundacja Ekspert – Kujawy promowała po raz kolejny swoje inicjatywy, a w szczególności Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli oraz aktualnie realizowane projekty. Równocześnie odbywały się bezpłatne warsztaty, prezentacje multimedialne i konferencje. Rodzice podczas szkoleń mogli dowiedzieć się m.in. jak ważne jest dla rozwoju dla dziecka czytanie, a nauczyciele – jak skutecznie kierować się uczeniem 6 i 7-latka w jednej ławce.

Targi organizuje Urząd Miasta Inowrocławia oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji i Zespół Szkół Integracyjnych im. Powstańców Wielkopolskich.

Zapraszamy do galerii zdjęć Fundacji (https://fundacja.ekspert-kujawy.pl/index.php?option=com_ponygallery&Itemid=446&func=viewcategory&catid=55 ), gdzie można obejrzeć foto – relację z powyższej imprezy.