Fundacja realizatorem szkolenia dla Powiatowego Urzędu Pracy w Inowrocławiu

4 marca 2010

Nasza Fundacja została wybrana na realizatora szkolenia dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w inowrocławskim PUP.

Dlatego też, już w poniedziałek (15.03.2010) rusza szkolenie "Profesjonalne sprzątanie i utrzymywanie czystości".

W szkoleniu będzie brało 10 osób, Nauczą się, stosowania nowoczesnych technologii w zakresie konserwowania i utrzymywania czystości powierzchni płaskich oraz mebli, czyszczenia i pielęgnacji wykładzin podłogowych, utrzymywania czystości w obiektach biurowych i użyteczności publicznej. Zapoznają się również z podstawowymi zagadnieniami BHP. Dowiedzą się jak zakładać własną działalność gospodarczą oraz spółdzielnie socjalne.

Szkolenie będzie trwało 10 dni roboczych, począwszy od poniedziałku, w godzinach 8:00 – 13:45.