Już za dwa tygodnie zatańczymy i zagramy dla Basi!

19 lipca 2016

Moi drodzy, dzięki ogromnemu zaangażowaniu Gminy Łabiszyn, Centrum Kultury w Łabiszynie oraz Łabiszyńskiej Aktywnej Młodzieży, nasza akcja nabiera rumieńców!

Już 31 lipca, w Amfiteatrze na Łabiszyńskiej Wyspie będziecie mogli cieszyć się nie tylko koncertami zespołów CORR (rock alternatywny), Stara Szkoła (rock i blues) oraz Majtki Bosmana (zespół szantowy).

Na kochających taniec, czekają zajęcia z zumby, które poprowadzi licencjonowana instruktorka zumba, step i fitness – Paulina Kluczyńska.

Poza tym czekają na Was również animacje dla całych rodzin organizowane przez Łabiszyńska Aktywna Młodzież, stoiska kosmetyczne organizowane przez Cosinus Inowrocław, stoiska prozdrowotne organizowane przez Fundacja Ekspert-Kujawy, a także degustacja pysznej zupy rybnej przygotowanej przez Delikatesy Rybne GOLD FISH.

Ale to jeszcze nie wszystko! Nie zapomnijcie o loterii fantowej, w ramach której będzie można m. in. wygrać łakocie i różnego rodzaju gadżety!

A co powiecie na Photo In The Box – fotobudka na imprezę i niesamowite fotografie z różnego rodzaju akcesoriami?

Jedno jest pewne – to będzie niesamowity dzień! A wszystko to robimy dla Basi Waligóry! Przyjdź i wspomóż naszą akcję! Liczy się każda złotówka!!!

Przypominamy, że na rzecz Basi zostało otwarte subkonto, na które można przekazywać wpłaty:
BGŻ BNP Paribas Bank S.A
Nr rachunku: 16 2030 0045 1110 0000 0428 3240