Fundacyjny Klub Integracji Społecznej w GOPS Jeziora Wielkie

18 maja 2009

"Warsztaty doradztwa zawodowego" dla klientów GOPS w Jeziorach Wielkich.

W dniach od 11 do 15 maja 2009 roku, odbyły się wyjazdowe "Warsztaty doradztwa zawodowego",w których brali udział podopieczni Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jeziorach Wielkich.

W warsztatach uczestniczyło 10 osób. Celem zajęć było poznanie podstawowych zagadnień dotyczących rynku pracy. Uczestnicy poznali zagadnienia dotyczące dyskryminacji kobiet i mężczyzn w miejscu pracy. Uczestnicy mieli okazję poznać swoje predyspozycje zawodowe i na tej podstawie określić swoją wizję przyszłej kariery zawodowej. Warsztaty ukazały również zasady tworzenia dokumentów aplikacyjnych oraz autoprezentacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Warsztaty te miały ułatwić uczestnikom współpracę z doradcą zawodowym w zakresie utworzenia Indywidualnego Planu Działania.