Fundacja Ekspert-Kujawy

ul.Dworcowa 65 88-100 Inowrocław
tel./fax 52-35-76-215

Studia podyplomowe

biret2.png

Szkoła Języków Obcych

sjo.png

Ośrodek Szkolenia Kierowców

osk.png

Szkoła Trenerów

Akademia III Wieku


DORADZTWO, SZKOLENIA Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
15.02.2010.

Ośrodek Wspierania
Przedsiębiorczości PTE
Oddział w Bydgoszczy
ul. Poznańska 185
tel. 52-35-75-679
e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.pte.bydgoszcz.pl

Bezpłatne konsultacje dotyczące wszelkich aspektów działalności przedsiębiorstwa, m.in.: marketingu, finansów, podatków i rachunkowości, wyboru formy prawnej przedsiębiortswa, oceny źródeł finansowania działalności gospodarczej. Organizowanie różnorodnych kursów, seminariów, warsztatów dotyczących teorii, a także praktyki przedsiębiorczości, skierowanych do potencjalnych przedsiębiorców, w tym np. osób bezrobotnych, planujących założyć firmę lub poszerzyć swoje kwalifikacje.

Ośrodek Innowacji NOT
w Inowrocławiu
ul. Orłowska 48
tel. 52-35-74-666
e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.inowroclaw.not.org.pl

Usługi doradczo - konsultingowe w zakresie finansowania zewnętrznego i wewnętrznego ze środków unijnych, zasad korzystania z instrumentów wsparcia MŚP, eksportu i jakości. Usługi wspierające opracowywanie wniosków na zlecenie MŚP, pomoc w opracowywaniu wniosków o kredyt, opiniowanie projektów celowych. Usługi szkoleniowe.

Regionalny Ośrodek Edukacyjny
w Inowrocławiu
Wyższej Szkoły Gospodarki
w Bydgoszczy
ul. Poznańska 43/45
tel. 52-56-70-090, 52-52-56-004
e-mail: inowroclaw.byd.pl
www.wsg.inkubatory.pl

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy Wydziale Zarządzania WSG w Inowrocławiu - pomoc studentom w prowadzeniu własnej firmy, poprzez wspieranie i udzielanie wszelkiej pomocy związanej z działalnością gospodarczą. AIP prowadzi księgowość firmy, udziela porad prawnych, pozyskuje dla firm nowe zlecenia, udostępnia biuro, pozyskuje środki na funkcjonowanie firm - dotacje, stypendia, kredyty, finansowanie inwestorów kapitałowych, wspiera w reklamie i promocji. Centrum Szkoleń i Certyfikacji prowadzi kursy i szkolenia w zależności od potrzeb rynku pracy.

Ośrodek Komisji Europejskiej
EUROPE DIRECT Inowrocław
ul. Poznańska 43/45
tel. 52-56-70-090 wew. 2
e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.europe_direct_inowroclaw.byd.pl

Organizuje dyżury eksperckie doradcy ds. funduszy europejskich skierowane do osób zainteresowanych aplikowaniem o fundusze strukturalne. Działalność skierowana do wszystkich osób zainteresowanych zagadnieniami związanymi z funkcjonowaniem Unii Europejskiej.

Punkt Konsultacyjny
Kujawsko - Pomorskiego Związku
Pracodawców i Przedsiębiorców
w Bydgoszczy
ul. Mennica 6
tel. 52-58-59-165
www.kpzpip.pl

Dyżury w Inowrocławiu są w każdy piątek (poza dniami ustawowo wolnymi od pracy) w godz. 9:00 - 13:00. Odbywają się w siedzibie Przedstawicielstwa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko - Pomorskiego, ul. Roosevelta 36, pok. 134. Bezpłatne usługi informacyjne z zakresu podejmowania, wykonywania oraz rezygnacji z prowadzenia działalności gospodarczej, możliwość uzyskania wsparcia na realizację projektów w latach 2007 - 2013 ze środków publicznych, możliwości i zasad uzyskania usług specjalistycznych.

Lokalny Punkt Informacyjny
Urzędu Marszałkowskiego
Województwa Kujawsko - Pomorskiego
Przedstawicielstwo Urzędu Marszałkowskiego
w Inowrocławiu
ul. Roosevelta 36/38
tel. 52-35-59-195
e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Pracownicy punktu mogą zorientować się w jakim programie można zrealizować przedstawiony przez beneficjenta pomysł na projekt i odpowiedzą na pytania dotyczące poszczególnych działań w ramach programów na lata 2007 - 2013. Uzyskać można także pomoc i informacje z zakresu procedur obowiązujących potencjalnych beneficjentów oraz otrzymać materiały informacyjne. Pracownicy punktu informacyjnego nie pomagają jednak wypełniać aplikacji.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
ul. Włocławska 167
tel. 56-65-55-765
www.tarr.org.pl

Doradztwo w zakresie transferu technologii. Prowadzenie regionalnych projektów klastrowych. Doradztwo na rzecz rozwoju międzynarodowych kontraktów doradczych. Doradztwo w zakresie pozyskiwania finansowania z funduszy pomocowych UE. Organizacja szkoleń, seminariów i konferencji.

Regionalny Ośrodek EFS
w Bydgoszczy
przy PTE Bydgoszcz
ul. Długa 34
tel. 52-32-26-720
e-mail: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.bydgoszcz.roefs.pl

Wspieranie beneficjentów do przygotowywania wysokiej jakości, odpowiadających na potrzeby społeczne projektów, które mogą być sfinansowane ze środków EFS. Realizacja działań animacyjnych, z wykorzystaniem szkoleń, doradztwa oraz innowacji.

Państwowa Inspekcja Pracy
Okręgowy Inspektorat Pracy
w Bydgoszczy
Biuro Porad Prawnych w Inowrocławiu
ul. Roosevelta 33, pok. 1

Porady udzielane są osobiście w pierwszy wtorek miesiąca (poza dniami ustawowo wolnymi od pracy) w godz. 8:30 - 13:30. Z porad skorzystać mogą pracownicy i pracodawcy mający wątpliwości, zapytania, czy też problemy w kwestiach związanych z przestrzeganiem i stosowaniem przepisów prawa pracy, w szczególności przepisów dotyczących stosunku pracy i wynagrodzenia za pracę.

Centrum Integracji Społecznej CISTOR
w Toruniu
ul. Stokrotkowa 22
tel. 56-65-49-279
e-mil: Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.cistor.pl

W ramach projektu "Centrum Ekonomi Społecznej" przewidziano szkolenia oraz uruchomienie Inkubatora Społecznej Przedsiębiorczości. Szkolenia dotyczą przede wszystkim prowadzenia i promocji działalności w sektorze ekonomii społecznej, partnerspołecznych i zakładania spółdzielni socjalnych. ISP to głównie poradnictwo indywidualne w zakresie prawnym, księgowym i marketingowym.

O lokale na prowadzenie działalności gospodarczej pytać można w AIP przy Wydziale Zarządzania WSG w Inowrocławiu, Przedsiębiorstwie Gospodarki Kumunalnej i Mieszkaniowej, Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz Zrzeszenia Właścicieli i Zarządców Domów. Ofertami wynajmu lub sprzedaży  lokali na prowadzenie działalności gospodarczej dysponują również prywatne biura obrotu nieruchomości.
 
facebook.png

Losowe zdjęcie

Rodzina Kapałów Capoeira Wyjazd do Torunia 29.07.2009 Wyjazd do Biskupina Szkolenie Obsługa kasy fiskalnej

Rekrutacja

http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/rekturacja/bezrobotni.png

http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/rekturacja/workers.png

http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/rekturacja/person_after_50.png

opchn.png

seniorzy.png

niepelnosprawni.png

powiatgiw.png

nauczyciele.png

krakow.png

http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/rekturacja/pomorskie.png

slaskie.png

dolnoslaskie.png

lubuskie.png

Nasi przedsiębiorcy

logo_przedsiebiorcy.png

Ekspert radzi

ekspert-radzi.jpg

Na wesoło

Przekaż darowiznę

Instytucje:

UM ŻninPowiatowy Urząd Pracyhttp://www.smartmedia.com.pl/assets/images/stock/klienci/PUP-LOGO%2020110808.png TARRecdl.pl

Uczelnie:

wsg http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/untitled1.png WSPT Wyższa Szkoła Gospodarki http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/logo%20-%20wskm.jpg wshe.png

Organizacje NGO i pozostałe instytucje:

logokk.pngLGD Czarnoziem na soli KPSKW http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/razem.jpghttp://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/okno.pngAnimaPrzystań Nadziei http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images//znak%20dps%20warzyn.jpgSRWPodgórzyn Fundacja Wspólna Droga - United Way PolskaTMS http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/logoab.png http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images//logo09.05.11.png

Media:

http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/logoportalupodwojneramka.jpg http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/logo%20eska%20981fm%20rgb.jpg http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/kuj.png
http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/radio_gra_logo.png
http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/mminowroclaw%20-%20logo.png http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/gazeta%20pomorska.jpg http://fundacja.ekspert-kujawy.pl/images/stories/loga/4c1906f3dffdc_bp1.jpgitvznin.png


Strona współfinansowana przez  Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego