Dla nauczycieli

Adresat

Czas trwania: 15:00-16:30
    Terminy: 28.04.2021, 12.05.2021, 19.05.2021
    Kto prowadzi: Edyta Lewicka-Zywert –psycholog, pedagog, specjalista w zakresie wspomagania rozwoju, edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, psychologii transportu.
    Jako psycholog pracowała w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Kruszwicy oraz w Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi w Inowrocławiu. Od kilku lat pracuje jako psycholog w Kujawskim Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Inowrocławiu oraz w Zespole Szkół Samorządowych w Kruszwicy. Prowadziła konsultacje psychologiczne dla osób dorosłych w ramach pilotażowego programu opieki koordynowanej POZ PLUS, zajęcia psychoedukacyjne oraz konsultacje indywidualne w Klubie Pacjenta Fundacji „Przystań Nadziei” w Inowrocławiu. Przeprowadziła autorskie szkolenia w ramach projektów: „Kompetentny nauczyciel kluczem do sukcesu ucznia” oraz „Współczesny nauczyciel- program wsparcia szkół i przedszkoli w powiecie nakielskim” . Ponadto, wolunarystycznie świadczyła na rzecz Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy „Flandria” opiekę nad podopiecznymi Domu Pomocy Społecznej, prowadziłam zajęcia w Klubie Pacjenta Fundacji Przystań Nadziei oraz pomagała w organizacji akcji profilaktycznych. Praca daje jej dużą satysfakcję. Stale podnosi swoje kompetencje zawodowe, zagłębiając swoją wiedzę między innymi poprzez udział w warsztatach oraz kursach specjalistycznych.
    Każdy uczestnik otrzyma:

Cena: 75,00 zł przy zgłoszeniu indywidualnym
    Przy zgłoszeniach grupowych powyżej 15 osób atrakcyjne rabaty ! - prosimy o kontakt e-mailowy bądź telefoniczny w celu ustalenia szczegółów