Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o inicjatywie

Szkoła Języków Obcych Fundacji Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu rozpoczęła swoje działania w 2012 roku. Dzięki znakomitej kadrze lektorów wypracowaliśmy najlepsze metody nauki języków obcych. To, co wyróżnia nas na rynku usług językowych to, nauka metodą komunikatywną, która pozwala przełamać bariery językowe i uczy swobodnej komunikacji.

Aktualności

Podziękowania od studentów.

23 czerwca 2016

Rok szkolny w Szkole Języków Obcych powoli dobiega końca. Przed nami wprawdzie jeszcze oficjalne zakończenie, ale już teraz nasi lektorzy otrzymują podziękowania od swoich studentów. W dniu wczorajszym jedna z grup sprawiła prawdziwą niespodziankę swojej lektorce – Anecie Janeczek. Podziękowaniom i wzruszeniom nie było końca. Uhonorowana została także Pani Honorata Züger, której grupa rówież sprawiła […]

Poszukujemy lektora języka niemieckiego!

22 czerwca 2016

UWAGA!!! Poszukujemy lektora języka niemieckiego. Osoby chętne prosimy o kontakt pod nr-em tel.: 52 357 62 15

Zmiany w harmonogramie Szkoły Języków Obcych!

4 maja 2016

Uwaga! Uwaga! Grupa czwartkowa grupa EXPERTS, która zajęcia miała w godzinach 16:00-17:40, do końca roku szkolnego została przeniesiona na piątek o godzinie 14:30. W związku z powyższym czwartkowa grupa Cambrigde zajęcia będzie miała wcześniej  – w godzinach 16:00-17:40. Informujemy także, że zajęcia z języka francuskiego odbędą się w piątek w godzinach 15:30- 16:00! Zapraszamy!

Zajęcia z języka francuskiego w dniu 6 maja

21 kwietnia 2016

Informujemy, iż 6 maja (piątek) odbędą się zajęcia z języka francuskiego w godzinach: 15:15 – 16:45. Obecność obowiązkowa 🙂 Dodatkowo informujemy, że w dniu 2 maja 2016 roku zajęcia zostały odwołane.

Harmonogram zajęć języków obcych

13 kwietnia 2016

Prezentujemy aktualny plan zajęć w Szkole Języków Obcych Fundacji Ekspert-Kujawy.Harmonogram to idealna ściągą dla każdego z uczestników. Czy nie zdarzyło się każdemu z nas zapomnieć o zajęciach, na które uczęszczamy? Cóż …Teraz mamy na to niezawodny sposób! W razie problemu, skorzystaj z naszego harmonogramu.

Początki nauki języka niekiedy bywają naprawdę trudne…

25 lutego 2016

 Jeżeli też przejmowaliście się podczas pierwszych zajęć, że tworzycie nowy język – uwierzcie, nie jesteście jedyni.   Jaki jest błąd podczas początków zaznajamiania się z językiem? Chcemy wszystko za szybko! Nie potrafimy dobrze wymawiać słówek, natomiast kolega obok mówi płynnym językiem niczym George Clooney. Nauczycielka ma nieziemski akcent, a my mamy ciągły problem z zapamiętywaniem […]

Do you speak English? – Yyy…

19 lutego 2016

Problem znany przez wielu z nas. Bariera językowa dotyka każdego, osoby zaczynające naukę, ale też doświadczonych mówców. Pojawić się może w każdej chwili, zaskoczyć w najmniej odpowiednim momencie. Skąd się wzięła blokada i dlaczego nas spotyka? Często słyszy się o blokadzie, która występuje u sportowców. Zdarza się ona nawet najlepszym. Dziwimy się, dlaczego nasz ulubieniec […]

Trwa rekrutacja do nowo powstających grup językowych

15 października 2015

Informujemy, iż aktualnie trwa nabór do nowo powstajacych grup językowych: – język angielski – język niemiecki – język francuski Oferujemy zajęcia na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Dla nowych uczestników pierwsza lekcja GRATIS! Serdecznie zapraszamy.

Poszukujemy lektora języka niemieckiego.

7 września 2015

UWAGA!!! Poszukujemy lektora języka niemieckiego. Osoby chętne prosimy o kontakt pod nr-em tel.: 690-542-172

Dni otwarte języków obcych!

4 września 2015

Chcesz przekonać się w jaki sposób uczymy? Przyjdź na dni otwarte języków obcych, w trakcie których będziesz miał możliwość uczestnictwa w lekcjach pokazowych całkowicie za DARMO! Język angielski: 11 września Język niemiecki: 18 września Serdecznie zapraszamy!