1 września 2015

Ośrodek Szkolenia Kierowców Fundacji Ekspert – Kujawy działa na rynku już od trzech lat. Od czasu jego powstania kładziemy szczególny nacisk na profesjonalne podejście do każdego z klientów, a także wysoką jakość nauczania. Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę oraz klimatyzowane sale wyposażone w specjalistyczne pomoce naukowe.

Kursanci mają również możliwość skorzystania z Systemu SPS, czyli kompletnego multimedialnego programu umożliwiającego naukę za pośrednictwem Internetu (e-learning). Takie rozwiązanie gwarantuje wysoką jakość prowadzonych zajęć teoretycznych.

Obecnie kursanci mają możliwość podchodzenia do egzaminu państwowego
nie tylko w Bydgoszczy i Toruniu, ale także Inowrocławiu.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Fundacji Ekspert – Kujawy dysponuje własnym placem manewrowym znajdującym się w naszym mieście. Wszystkie jazdy odbywają się natomiast na samochodach Nissan Micra, tych samych – na których odbywają się egzaminy państwowe.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.