Bądź przedsiębiorczy!

18 listopada 2015

W dniu wczorajszym PUP w Inowrocławiu zorganizował w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości targi pt. „Bądź przedsiębiorczy! Załóż własną firmę!”.

Przedsięwzięcie odbywało się w budynku Młodzieżowego Domu Kultury, gdzie można było odwiedzić stoiska m.in. Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Fundacji Ekspert-Kujawy, w tym Kujawskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej, Spółdzielni socjalnej „Twoje smaki” czy Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania Czarnoziem na Soli.

Bogatą ofertę inicjatyw fundacyjnych oraz działalności inkubatora promowali: Anna Białka, Milena Czajkowska i Jarosław Napierała.

Ponadto prelekcje na temat działań Kujawskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej oraz form wsparcia dla pracodawców poprowadził Jarosław Napierała.

Zapraszamy do zapoznania się z fotoreportażem z imprezy (kliknij foto):

Targi przedsiebiorczosci1