Spółdzielnia Socjalna „Twoje Smaki”

9 marca 2016

logo_ts

Spółdzielnia Socjalna „Twoje Smaki”

Spółdzielnia socjalna „Twoje Smaki” na mapie kulinarnej widnieje od 25.06.2014 roku. Założycielami Spółdzielni Socjalnej Twoje Smaki jest Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu oraz Fundacja Hodowców Białe Gęsi z Wróbli.

Siedziba restauracji znajduje się przy ul. Dubienka 2 w Inowrocławiu.

„Twoje Smaki” od momentu powstania realizują wiele działań wpisanych w reintegrację społeczną i zawodową członków spółdzielni oraz mieszkańców Inowrocławia i okolic, w tym osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Działania te mają na celu przywracania, a zarazem podtrzymania szeroko pojętych umiejętności uczestniczenia w życiu społeczności lokalnej. Wiąże się to także z pełnieniem ról społecznych, nie tylko w spółdzielni socjalnej, ale poza miejscem pracy

Ważną rolą w działaniach spółdzielni socjalnej „Twoje Smaki” jest zawodowa reintegracja członków przez co należy rozumieć działania mające na celu zaznajomienia nowych umiejętności, kwalifikacji zawodowych lub podtrzymywania zdolności do samodzielnego świadczenia pracy na rynku pracy.

Restauracja serwują dania kuchni polskiej, gdzie najwyższej jakości produkty spotykają doświadczenie i tradycyjne, sprawdzone przepisy. Całości dopełnia nietuzinkowy wystrój, profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny i elastyczność, dzięki której jesteśmy w stanie zadowolić każdego Klienta.

Podstawę kadry stanowią osoby niepełnosprawne, zafascynowane i związane od lat z szeroko pojętą sztuką kulinarną.

Warto podkreślić, iż restauracja oferuje nie tylko obiady abonamentowe, ale również catering z dowozem, organizację imprez okolicznościowych, bądź firmowych.  

więcej na:
http://twojesmaki.eu/
https://www.facebook.com/twojesmaki/?fref=ts