Nauczycielu! Masz pomysł na szkolenie? Zapraszamy do współpracy w tworzeniu warsztatów!

14 kwietnia 2016

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert-Kujawy
w swojej nazwie zdradza główny cel swojego powstania.
Działalność ODN to podnoszenie poziomu wiedzy i umiejętności nauczycieli, kadr kierowniczych szkół oraz placówek oświatowo- wychowawczych. Organizowane są warsztaty, kursy, konferencje, debaty oraz fora dyskusyjne.

Jako inicjatywa stworzona dla przynoszenia korzyści społeczeństwu, jest otwarta na wszelkie sugestie ze strony nauczycieli oraz kadr kierowniczych szkół.

Jeżeli, ktoś z Państwa, chciałby odbyć szkolenie, które Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert-Kujawy jest  w stanie zorganizować – nie ma najmniejszego problemu!

Wystarczy napisać na odn@ekspert-kujawy.pl swoje propozycje, a zostaną dołożone wszelkie starania, aby takie warsztaty zorganizować!
Zapraszamy do współpracy! Razem jesteśmy w stanie zrobić więcej!