Darmowe porady prawne dla PES!

1 kwietnia 2016

Informujemy, że dzięki współpracy podjętej między Fundacją Ekspert – Kujaw w Inowrocławiu, Fundacją MEDIUS w Inowrocławiu, a Kancelarią Prawniczą KRISLEX w Bydgoszczy, od 4 kwietnia br., w każdy poniedziałek (godz. 1500 ÷ 1700), w siedzibie Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej przy ul. Dubienka 2 – radcowie prawni Kancelarii Prawniczej KRISLEX udzielają bezpłatnych porad prawnych.

Oprócz uzyskania porady istnieje możliwość zlecenia radcy prawnemu napisania pisma, pozwu, odwołania itp. a także reprezentacji sądowej.

Zainteresowane Podmioty Ekonomii Społecznej, w celu jak najszybszego i najbardziej korzystnego rozwiązania problemu prawnego, proszone są o zabranie na spotkanie z prawnikiem wszelkich dokumentów związanych ze sprawą.

W przypadku dużego zainteresowania uzyskaniem pomocy prawnej w pierwszej kolejności obsługiwane będą osoby wcześniej zapisane.

Zgłoszenia telefoniczne pod numerem: (56) 649 55 33

Serdecznie zapraszamy!