Uroczyste zakończenie roku w Szkole Języków Obcych.

29 czerwca 2016

W dniu wczorajszym, tj. 28 czerwca, w Restauracji „Twoje Smaki” odbyła się uroczystość zakończenia roku w Szkole Języków Obcych Fundacji Ekspert-Kujawy, w której uczestniczyło blisko 60 osób.

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem wszystkich zgromadzonych przez koordynatora szkoły językowej – Agatę Liberę, która krótko podsumowała działalność fundacyjnej szkoły językowej. Nie zabrakło również osób, które tego dnia zechciały wystąpić przed zgromadzoną publicznością.

W programie wystąpili:
1. p. Lidia Jagodzińska – aktywna działaczka Uniwersytetu III wieku, która wcieliła się w postać Petroneli.
2. Marysia Przekwas – laureatka XXIII Turnieju Recytatorskiego o Pióro Jana Brzechwy.
3. Małgorzata oraz Julia Jarzynowskie – laureatki wielu konkursów artystycznych.

Wszyscy uczestnicy otrzymali zaświadczenia z rąk swoich lektorów. Nie zabrakło również prezentów oraz wzruszeń.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy towarzyszyli nam w tym wyjątkowym dniu. Dziękujemy również Restauracji „Twoje Smaki”, która przygotowała na ta okazję słodki catering.

Życzymy wszystkim udanych wakacji.

Informujemy również, że zajęcia językowe w nowym roku szkolnym rozpoczną się z dniem 4 września. Wszystkie osoby zainteresowane nauką języków obcych zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 1 września o godzinie 15:00

Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystości!