Zapraszamy słuchaczy UTW na uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2016/2017!

28 września 2016

W dniu 23 września 2016 roku oficjalnie zamknięto rekrutację na rok akademicki 2016/2017. Osoby, które przedłużały swoje członkostwo w UTW, deklaracje składały do 24 lipca br.

Miło nam poinformować, iż kontynuować swoją przygodę z UTW będą 63 osoby na II roku, a swój III rok rozpocznie 101 słuchaczy. Podczas rozpoczęcia, które odbędzie się 12 października 2016 roku, o godzinie 14:00, w Teatrze Miejskim w Inowrocławiu, powitamy nowych członków naszego Uniwersytetu. W progi UTW wstąpi 57 nowych słuchaczy, którzy otrzymają legitymacje oraz indeksy i zostaną uroczyście przywitani w naszej społeczności. Po uroczystym rozpoczęciu zrealizowany zostanie pierwszy wykład, pt. „Nauka jako sens życia i sposób na życie – o roli edukacji całożyciowej.”, który poprowadzi mgr Natalia Ulaniecka – Doktorantka i wykładowca na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Do zobaczenia!

inauguracja