Zapraszamy na szkolenie: „WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNE WSZYSTKICH UCZNIÓW Z UWZGLĘDNIENIEM ZRÓŻNICOWANIA ICH POTRZEB ROZWOJOWYCH I EDUKACYJNYCH”

20 kwietnia 2021

Szanowni Państwo,
Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Fundacji Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu rozpoczyna cykl doskonalenia online dla nauczycieli zatytułowany „ŚRODY z ODN”.
W każdą środę, począwszy od 28 kwietnia br. od godziny 15:00 będzie można wziąć udział w bloku szkoleniowym o zmiennej tematyce.
Na początek zachęcamy nauczycieli szkół ponadpodstawowych do skorzystania z oferty pierwszego z cyklicznych szkoleń dla nauczycieli, organizowanego przez nasz ODN:
„WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNE WSZYSTKICH UCZNIÓW Z UWZGLĘDNIENIEM ZRÓŻNICOWANIA ICH POTRZEB ROZWOJOWYCH I EDUKACYJNYCH”
28 kwietnia 2021 roku, godz. 15:00 – 16:00
platforma Microsoft Teams
Podczas 1,5 godzinnego szkolenia poruszane będą następujące zagadnienia:
– organizacja pomocy psychologiczno – pedagogicznej w szkole,
– specyfika okresu dorastania,
– najczęściej spotykane trudności u uczniów, ich źródło, objawy, sposoby postępowania edukacyjno – psychologicznego: dysleksja, ADHD, zaburzenia lękowe, Zespół Aspergera, depresja, zaburzenia tikowe, problemy zdrowotne.
Przyjmujemy zgłoszenia indywidualne oraz grupowe. Przy zamówieniach grupowych obowiązują atrakcyjne rabaty cenowe!
W załączeniu szczegółowa oferta wraz z formularzem zgłoszeniowym.
Jednocześnie informujemy, iż w października 2021 roku odbędzie się XIII MARATON EDUKACYJNY, podczas którego będzie można skorzystać z szerokiej gamy szkoleń oferowanych w niezwykle atrakcyjnych cenach!