Klub Integracji Społecznej – zaświadczenia wręczone

25 czerwca 2007

22 czerwca 2007 roku w Fundacji Ekspert – Kujawy odbyło się oficjalne i uroczyste zakończnie dwóch szkoleń prowadzonych w ramach KIS.

Klub Integracji Społecznej, który zainaugurował swoją działalność w marcu bieżącego roku, przeszedł pomyślnie kolejny etap swojej działalności. Po zakończonym wcześniej pierwszym Kursie Obsługi Kasy Fiskalnej, tym razem dobiegły końca dwa kursy – Kurs Języka Angielskiego i Podstaw Obsługi Komputera. Grupa czternastu uczestników odebrała zaświadczenia potwierdzające zdobytą wiedzę i umiejętności.

Oprócz zajęć tematycznych związanych ze specyfiką wspomnianych kursów, nasi beneficjenci mogli także skorzystać z udziału w grupach wsparcia oraz warsztatach – Aktywne formy poszukiwania pracy. Obecnie wszystkie zainteresowane osoby mogą zostać objęte pomocą Kujawskiego Biura Karier prowadzonego przez naszą Fundację.