Ruszył Kujawski Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej!

18 lutego 2015

Jeżeli prowadzisz firmę nie dłużej niż 4 lata, albo dopiero zamierzasz ją otworzyćKujawski Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej ma dla Ciebie niezwykle korzystną ofertę współpracy!

Kujawski Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej powstał w roku 2014, w ramach projektu o tożsamej nazwie, współfinansowanego za środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko – Pomorskiego na lata 2007 – 2013 oraz ze środków budżetu państwa. Projekt realizuje inowrocławska Fundacja Ekspert – Kujawy.

Do głównych celów KIPS należy wspieranie i inkubowanie przedsiębiorców, a w efekcie pomoc w rozwinięciu działalności na szeroką skalę.  Przedsiębiorcy korzystający ze wsparcia KIPS otrzymają nie tylko możliwość wynajmu pomieszczeń biurowych na preferencyjnych warunkach, w tym biur wirtualnych, ale również obsługę administracyjną, usługi kadrowo – księgowe, usługi konsultacji i doradztwa dla przedsiębiorców m.in. doradztwo prawno – podatkowe, marketingowe, pomoc w pozyskiwaniu środków finansowych z programów Unii Europejskiej, funduszy pożyczkowych i poręczeniowych, usługi doradcze dla MŚP, usługi doradcze w zakresie zagadnień związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, czy przygotowywanie biznes planów.

W dyspozycji inkubatora są biura wyposażone w meble biurowe, zestawy komputerowe, urządzenia wielofunkcyjne, i łącze internetowe. Przystępując do inkubatora przedsiębiorcy korzystać mogą również z sali konferencyjnej wyposażonej w sprzęt audiowizualny oraz z pracowni  tłumaczeń symultanicznych. Kujawski Inkubator Przedsiębiorczości Społecznej usytuowany jest przy jednej z głównych arterii Inowrocławia (skrzyżowanie ul. Dworcowej i Dubienka), w związku z czym, lokalizacja firmy w udostępnionym przez inkubator biurze zdecydowanie ułatwi promocję funkcjonujących w nim działalności.

Informacji na temat Kujawskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Społecznej udziela p. Jarosław Napierała w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy: Inowrocław, ul. Dubienka 2 oraz ul. Dworcowa 65, telefonicznie: 52 357-62-1552 357-62-15, lub mailowo: inkubator@ekspert-kujawy.pl