INOWROCŁAWSKA WYSTAWA GOSPODARCZA

29 maja 2006

W dniach 28-29 maja 2006r. na Hali Widowiskowo-Sportowej w Inowrocławiu odbyła się INOWROCŁAWSKA WYSTAWA GOSPODARCZA. Co roku uczestniczy w niej bardzo wiele firm. Fundacja Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu wystawiła także swoje stanowisko.
Zaprezentowaliśmy aktualnie realizowane przez nas projekty, które skierowane są dla osób zamieszkujących tereny wiejskie, niepełnosprawnych, a także dla absolwentów szkół, uczelni i kierunków kształcących artystów i animatorów kultury i innych młodych osób poszukujących możliwości działania zawodowego w dziedzinie oświaty, kultury i sztuki.
W Inowrocławskiej Wystawie Gospodarczej uczestniczyło bardzo dużo osób. Swoją obecnością zaszczycił także Prezydent Miasta Inowrocławia – Ryszard Brejza i Wiceprezydent Miasta Inowrocławia – Jacek Olech

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć zrobionych w trakcie Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej.

Stanowisko wystawione przez Fundację Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu

Prezydent Ryszard Brejza odwiedził stanowisko Fundacji Ekspert-Kujawy w Inowrocławiu

Wiceprezydent Inowrocławia Jacek Olech w czasie trwania Inowrocławskiej Wystawy Gospodarczej

Marlena Gronowska w czasie wywiadu z Jolantą Woźnicą –  Dyrektorem Fundacji Ekspert-Kujawy