Inowrocławskie Stowarzyszenie Amazonki skończyło wczoraj 15 lat!

7 maja 2010

W dniu wczorajszym Fundacja Ekspert – Kujawy świętowała, wspólnie z licznie zaproszonymi gośćmi, jubileusz inowrocławskich Amazonek.

Niestety nie wszystko udało się zrealziować zgodnie z planem, ponieważ kiepska pogoda zmusiła nas do zmiany programu obchodów.
Po mszy świętej w kościele garnizonowym, wspólnie z kilkudziesięcioma Amazonkami przemaszerowaliśmy różowym korowodem ulicą Solankową do Muszli koncerotwej, gdzie w pierwowzorze miały odbyć się występy artystyczne. Niestety, w związku z tym, że aura nam nie sprzyjała, wystepy zostały przeniesione do siedziby Solanki Medical SPA, gdzie odbywała się część oficjalna uroczystości.
Dlatego, niosąc wymowne transparetny, skierowaliśmy się do Medical SPA, by wysłuchać programu artystycznego przygotowanego przez zespół VIPER z WTZ z Kruszwicy, Mikołaja Stolarskiego – akordeonistę, oraz zespół ARTE z DPS w Kawęczynie.

Następnie przyszedł czas na zyczenia i podziękowania, którym nie było końca. Uwieńczeniem jubileuszu był przepyszny tort jubileuszowy.

Informacje na temat uroczystości ukazałły się również w dzniu dzisiejszym w Gazecie Pomorskiej, dlatego zachęcamy do lektury artykułu oraz do galerii zdjęć z uroczystości.