Jak minął rok w fundacyjnej szkole językowej?

15 grudnia 2013

Rok 2013 to więcej języków którymi nauczamy, nowa metoda nauki, więcej grup oraz większe zadowolenie Państwa
z oferowanych usług.

Poprzedni rok szkolny zakończyliśmy z dwiema grupami języka angielskiego, jedną niemieckiego i francuskiego. Przerwę wakacyjną miały także przedszkola z którymi współpracowaliśmy. Niemniej jednak my nie chcieliśmy mieć przerwy od nauki języka angielskiego i namówiliśmy blisko 30 seniorów aby w okresie wakacyjnym rozpoczęli darmową – dwumiesięczną naukę języka angielskiego metodą Avalon, na którą docelowo chcieliśmy wykupić licencję. Starliśmy sięaby seniorzy, którzy uczestniczyli w zajęciach nie mieli wcześniej styczności z językiem, przez co ocena skuteczności nauki wybraną metodą była dla nas bardziej obiektywna. Rezultaty po 2 miesiącach zajęć zaskoczyły lektorów, ponieważ pojedyncze słowa, zwroty, wyrażenie, krótkie dialogibyły przez seniorów wypowiadane – z pewnością, bez skrępowania. Pozwoliło to upewnić się nam, że nauka metodą AVALON to dobre rozwiązanie nauki dla osób, którzy w edukacji językowej chcą skoncentrować swoją uwagę na konwersacji. Licencję do prowadzenia zajęć metodą AVALON wykupiliśmy 1.09.2013 rokui od tego dnia promujemy naukę tą niezwykle skuteczną formą nauki. Zainteresowanie wśród uczestników niniejszą formą naukibyło natychmiastowe, ponieważ w połowie grudnia możemy poszczycić się :

·6 grupami seniorów

·3 grupami osób dorosłych

Poza tym uczymy jedną grupę metodą tradycyjną, a maturzystów i gimnazjalistów nauczamy pod kątem egzaminów.

W bieżącym roku szkolnym jedna grupa kontynuuje naukę języka francuskiego. Utworzyły się także następujące nowe grupy – języka rosyjskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego.

Współpracujemy tak jak w zeszłym roku z Biblioteką im. Jana Kasprowicza, w której prowadzimy cotygodniowe zajęcia dla dzieci i osób dorosłych. Współpracujemy także z trzema inowrocławskimi przedszkolami oraz jednym na terenie Pakości.

Mamy ogromną przyjemność pracować z osobami indywidualnymi, grupami oraz firmami. Staramy się dla Państwa stale rozwijać, unowocześniać naszą ofertę, wybierając najnowocześniejsze formy i metody nauki. W Tym roku zorganizowaliśmy szereg akcji promujących naukę języka obcego – Drzwi Otwarte, Lekcje Pokazowe, czy Dzień Języków Obcych.W Nowym Roku będą mieli Państwo okazję obejrzeć spot reklamowy szkoły językowej, który promować będzie naukę języka obcego w każdym wieku.

Będzie nam bardzo miło uczyć Państwa, obserwować stałe postępy i cieszyć się z Państwa sukcesów!

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą ofertą, osoby niezdecydowane zapraszamy na darmową lekcję, a osoby zdecydowane do wspaniałej zabawy z językiem obcym w Fundacji Ekspert – Kujawy.