Już wkrótce w Szkolej Języków Obcych Fundacji Ekspert-Kujawy będzie można zdobyć certyfikat TELC

18 kwietnia 2015

Czym jest certyfikat TELC? Jak go zdobyć? Jak przygotować do zdania egzaminu?

Przyjdź w piątek – 24 kwietnia do "fundacynej" Szkoły i dowiedz się więcej.

Już wkrótce Szkoła Języka Obcch Fundacji Ekspert-Kujawy stanie się akredytowanym ośrodkiem przeprowadzającym międzynarodowe egzaminy certyfikacyjne Rady Europy TELC – egzaminów znanych i poważanych w całej Europie, co oznacza, iż można będzie u nas zdać egzamin i tym samym zdobyć honorowany przez wiele międzynarodowych instytucji Certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego. Certyfikaty TELC są uznawane przez instytucje, pracodawców, uczelnie jak i Ministerstwo Edukacji Narodowej. Prezes Rady Ministrów Rzeczypospolitej Polskiej uznał, że egzaminy TELC spełniają wymogi postępowania kwalifikacyjnego i dokumentowania znajomości języka obcego w służbie cywilnej.