Już za nami uroczyste obchody 10 – lecia!

5 lipca 2011

W piątek 1 lipca 2011r. Fundacja Ekspert – Kujawy obchodziła 10 lecie swojej działalności. Uroczystości odbyły się w  Parku Solankowym i były powiązane z pierwszym Festynem "Dzień Kujaw i Pałuk".

Oficjalna część obchodów Jubileuszowych odbyła się w Zakładzie Przyrodoleczniczym, gdzie zaproszeni goście mieli okazję bliżej poznać historię, strukturę działalności oraz największe sukcesy Fundacji Ekspert – Kujawy z 10 lat działalności, natomiast Dyrekcja Fundacji miała możliwość złożenia podziękowań na ręce osób i Instytucji, które współpracują z Fundacją.

Pogoda nie rozpieszczała uczestników i organizatorów Festynu, lecz atmosfera wśród osób chcących z nami świętować była tak radosna i ciepła, że nikomu nie przeszkadzała deszczowa aura. O wesołą atmosferę na scenie dbali  także prowadzący wraz z „Rodziną Kapałów” ze Żnina, która w przerwach między występami  artystycznymi rozbawiała publiczność.

Uczestnicy festynu, którzy przybyli w tym dniu pod Muszlę Koncertową w Parku Solankowym mieli możliwość zapoznania się z rzemiosłem organizacji zaprzyjaźnionych z Fundacją, które tego dnia prezentowały się w Parku Solankowym, wzięcia udziału w licznych konkursach z nagrodami, mogli za darmo skosztować Jubileuszowego Tortu i wielu innych smakołyków ufundowanych przez  wielu sponsorów.

Ponadto, czas przybyłym gościom umilały występy takich zespołów, grup i muzyków jak: „Nowa Era” ze Żnina, „Świeżo malowani” z DPS w Warzynie, „Sami swoi z DPS w Inowrocławiu, „Mikołaj Stolarski”-akordeonista, „ Capoeira Brasil” z Inowrocławia, „Jutrzenki” z DPS w Siemionkach, „Wrzos” z Rojewa, „Jarko” z Rojewa, „Wierzchosławiczanie” z Wierzchosławic, Zespół Ludowy „Radojewiczanie” oraz perełka wokalna naszej Fundacji – Dorota Rąblewska.

Zapraszamy do galerii zdjęć z uroczystych obchodów 10 – lecia Fundacji!