Już za tydzień zagramy dla Kubusia po raz 4!

15 listopada 2019

W sobotę 23 listopada 2019r., od godziny 11 do godzin wieczornych, odbędzie się czwarty już koncert charytatywny dla Kubusia Świdra, chorującego na dziecięce porażenie mózgowe oraz dysplazję oskrzelowo – płucną. Kubuś nie mówi, nie chodzi, ale jest szansa, że w przyszłości stanie na własnych nogach – o to właśnie walczą najbliżsi Kubusia oraz Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu. Tym razem do naszej akcji aktywnie włączyła się Galeria Solna co oznacza, że akcja realizowana będzie nie tylko przy jej wsparciu, ale również na jej terenie. W trakcie akcji charytatywnej realizowana będzie zbiórka publiczna do puszki środków, które zostaną przeznaczone na rehabilitację Kubusia.

Już dziś wpiszcie do swoich kalendarzy datę 23 listopada. Jak co roku czekały będą na Was liczne atrakcje, w tym animacje dla dzieci, Strefa Zdrowia ze stoiskiem DKMS oraz stoiskiem konsultacji dietetycznych, występy taneczne i wokalne, licytacje czy loterie fantowe z atrakcyjnymi nagrodami – nagrodą główną loterii fantowej jest karta podarunkowa ufundowana przez partnera akcji – Galerię Solną w Inowrocławiu – o wartości 400,00 zł!

A kto wystąpi? Program akcji jest w tym roku niezwykle bogaty. Zaczniemy o godzinie 11 od treningu fitness prowadzonego przez #AmbasadorkiEwyChodakowskiej. Następnie czekają na Państwa występy muzyczne duetu Art System, Michała Gęsikowskiego, orkiestry Kujawskie Karliki, Mr. Fun oraz Oliwi Dąbrowskiej znanej z programu „Mam Talent”. Odbędzie się pokaz treningu POUND w wykonaniu dziewczyn z Gym&Fit Renegat. Wystąpią również SPR/Synowie Rapu, PlateL, Massey, New Collective oraz Pada&Świr. Poza tym, w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zaprezentują się 9 – letni tancerze – Ola i Mikołaj z TKS Dance&Dance Toruń – Inowrocław. Wisienką na torcie będzie zaplanowany na godzinę 18:30 koncert Dawida Kartaszewicza – aktora i wokalisty. A na zakończenie całej akcji, na obecnych czeka słodka niespodzianka!

Drodzy mieszkańcy Inowrocławia i okolic – nie może Was zabraknąć 23 listopada w Galerii Solnej!

Informacje na temat akcji pod nr telefonu: 52 357 62 15, bądź mailowo: sekretariat@ekspert-kujawy.pl.