f
g

Specjalista -/tka ds. tworzenia i realizacji projektów Unijnych

2 grudnia 2011

Poszukujemy osób na stanowiska: Specjalista ds. tworzenia i realizacji projektów unijnych. Kliknij tutaj! Liczba wyświetleń 56

Oferta pracy – Sprzedawca

22 listopada 2011

Dla naszego Klienta z branży spożywczej poszukujemy kandydatów na stanowisko sprzedawca, mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu lekkim i umiarkowanym. Liczba wyświetleń 64

Przedstawiciel Handlowy – branża poligraficzna

14 listopada 2011

Miejsce pracy: Inowrocław.  Oferta zamknięta. Szczegóły dostępne w siedzibie Kujawskiego Biura Karier, ul. Dworcowa 65, Inowrocław lub emaliowo: Liczba wyświetleń 72

Frezer CNC

Miejsce pracy: Solec Kujawski. Oferta zamknięta. Szczegóły dostępne w siedzibie Kujawskiego Biura Karier, ul. Dworcowa 65, Inowrocław lub emaliowo. Liczba wyświetleń 41

Specjalista ds. marketingu

Zakres obowiązków: nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów handlowych z klientami polskimi i zagranicznymi (drogą mailową, telefoniczną bądź osobistą); przygotowywanie ofert handlowych dla klientów; wystawianie dokumentów handlowych (rachunki, faktury); cykliczne inwentaryzowanie stanów roślin do sprzedaży (spis z natury); tworzenie ofert sprzedaży roślin Liczba wyświetleń 30

Sprzedawca, doradca w punkcie sprzedaży detalicznej

13 października 2011

Zakres obowiązków: doradztwo w zakresie doboru roślin dla klienta; rozmowa handlowa z klientem; rozliczenie pieniężne z klientem; przygotowanie roślin do sprzedaży; utrzymanie porządku na punkcie sprzedaży Liczba wyświetleń 45

Spawacz 136 HL-045

3 października 2011

Wymagania: Doświadczenie w spawaniu metodą 136 HL-045 ( 136 6G lub 136 6Gr ) rur oraz konstrukcji stalowych.Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. Liczba wyświetleń 41

KSIĘGOWA

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O WYSŁANIE APLIKACJI (cv i list motywacyjny) NA ADRES MAILOWY KUJAWSKIEGO BIURA KARIER: anna.pawlowska@ekspert-kujawy.pl lub k.buczkowska@ekspert-kujawy.pl Liczba wyświetleń 50

Telefoniczny Doradca Klienta Biznesowego

29 września 2011

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało wdrażanie rozwiązań biznesowych podczas telefonicznego kontaktu z klientem. Liczba wyświetleń 58

Specjalista ds. informacji i promocji w Regionalnym Ośrodku EFS w Bydgoszczy

19 lipca 2011

Opis stanowiska:Praca w Regionalnym Ośrodku EFS w Bydgoszczy zajmującym się pomocą beneficjentom w przygotowaniu i realizacji projektów finansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Stanowisko pracy współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Liczba wyświetleń 72