„Letnie Spotkanie Seniorów Województwa Kujawsko – Pomorskiego” – nie może Ciebie zabraknąć!

28 sierpnia 2018

Drodzy Słuchacze!

W imieniu organizatorów, tj. Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Szkolnictwa Wyższego Jarosława Gowina, Wiceprzewodniczącego Sejmiku Kujawsko – Pomorskiego Adama Banaszaka oraz Uniwersytetu III Wieku Fundacji Ekspert – Kujawy przy Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Księcia Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu pragniemy zaprosić Seniorów, w tym członków Kół i Klubów Seniora, Słuchaczy Uniwersytetu III Wieku na „LETNIE SPOTKANIE SENIORÓW WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO – POMORSKIEGO”.

Spotkanie odbędzie się 4 września 2018 roku o godzinie 11:00 w Państwowej Szkole Muzycznej przy ul. Jana Kilińskiego 16A w Inowrocławiu.

W trakcie spotkania usłyszymy utwory polskich kompozytorów w wykonaniu uczniów  Szkoły Muzycznej, obejrzymy występy artystyczne gospodarzy – słuchaczy Uniwersytetu III Wieku Fundacji Ekspert – Kujawy przy WSP im. Księcia Kazimierza Kujawskiego w Inowrocławiu, także wysłuchamy wykładów:
– dr Jarosława Gowina, Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Szkolnictwa Wyższego
– Adama Banaszaka – delegata Polski do Komitetu Regionów UE w Brukseli

Prosimy o potwierdzenie obecności do 31 sierpnia br. pod numerem telefonu 52 357 62 15 lub mailowo: utw@ekspert-kujawy.pl