Napisali o nas…

11 marca 2010

We wczorajszej Gazecie Pomorskiej ukazał się kolejny artykuł na temat Fundacji.

Artykuł dotyczy działań Fundacji w zakresie kształcenia w technologiach informatycznych. Na chwilę obecną funkcjonują u nas 2 inicjatywy, w ramach których można doskonalić sowje umiejętności komputerowe. Chodzi tu mianowicie o AKADEMIĘ III WIEKU oraz ECDLa.

Jeżeli chodzi o Akademię, lada moment ruszy kolejna grupa szkoleniowa, wszystkie osoby zainteresowane udziałem proszone są o kontakt pod numerem telefonu 509 955 280. Jenocześnie informujemy, iż w dniu 29 marca, o godz. 15:30, w siedzibie Fundacji, odbędzie się spotkanie informacyjne na temat możliwości przystąpienia do Akademii. Chęć uczestniczenia w spotkaniu należy zgłosić wcześniej pod w/w numerem telefonu.

Natomiast wszelkie informacje szczegółowe na temat ECDL znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce ECDL. Zachęcamy do zdobycia "prawa jazdy na komputer"!

Zapraszamy do lektury artykułu !