Napisali o nas…

9 kwietnia 2010

Fundacja Ekspert – Kujawy została patronem honorowym uroczystości jubileuszowych Inowrocławskiego Stowarzyszenia Amazonki.

We wczorajszej Gazecie Pomorskiej (8.04.2010) ukazał się artykuł na temat zbliżających się obchodów 15 – lecia inowrocławskich Amazonek.

Zaplanowana uroczystość odbędzie się 6 maja b.r. Obchody rozpoczną się mszą w kościele garnizonowym, po czym nastąpi uroczyste przejście ulicą Solankową do Muszli koncertowej, gdzie odbędzie się część artystyczna. Główna część uroczystości odbędzie się w Uzdrowisku Medical SPA. Co najważniejsze, będzie możliwość wykonania bezpłatnych badań mammograficznych w mammobusie, który będzie dostępny tego dnia przy Uzdrowisku Medical SPA.

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w artykule, do lektury którego zapraszamy!