Nie potrafisz obsługiwać komputera? Przyjdź do nas!

29 stycznia 2009

Fundacja Ekspert – Kujawy w Inowrocławiu zaprasza na odpłatne szkolenie „ABC komputera”.

Podczas 30 – godzinnego szkolenia z zakresu podstaw obsługi komputera, uczestnicy zdobędą wiedzę z zakresu budowy komputera i systemu operacyjnego. Poznają także pakiet Microsoft Office oraz zdobędą umiejętność obsługi Internetu i poczty elektronicznej. Odpłatność za szkolenie wynosi jedynie 5 zł za godzinę szkolenia. Szkolenie odbędzie się w dniach: 10, 12, 17, 19, 24, 26 lutego w godzinach od 9: 00 do 13:00, w siedzibie Fundacji Ekspert – Kujawy, przy ulicy Dworcowej 65 w Inowrocławiu. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń – ilość miejsc jest ograniczona, więc zapisz się już teraz! Informacje i zapisy pod numerem telefonu: (052) 357-62-15.