Nowo otwarty Ośrodek Szkolenia Kierowców Fundacji Ekspert – Kujawy

3 lipca 2012

Fundacja Ekspert – Kujawy w dniu 28 czerwca 2012 roku otrzymała logo osk.jpgwpis do rejestru przedsiębiorców prowadzących ośrodki szkolenia kierowców pod numerem 00620407.

NAUKA W SYSTEMIE PROFESJONALNEGO SZKOLENIA

Certyfikat SPS, gwarantujący wysoką jakość prowadzonych zajęć teoretycznych dzięki posiadanej licencji na użytkowanie kompletnego multimedialnego programu umożliwiającego naukę także za pośrednictwem Internetu (e-learning)

SALA WYKŁADOWA

Sala wykładowa Ośrodka Szkolenia Kierowców Fundacji Ekspert – Kujawy przeznaczona do prowadzenia zajęć teoretycznych w zakresie kursu na prawo jazdy kat. B. Znajduje się w budynku Fundacji Ekspert – Kujawy przy ulicy Dworcowej 65 w Inowrocławiu. Odizolowana od innych pomieszczeń, zajmuje powierzchnię: 34m2. Posiada następujące wyposażenie:

• stałe łącze internetowe
  • flip –chart
  • rzutnik multimedialny
  • stacjonarny ekran multimedialny
  • komputer przenośny (notebook)
  • wyposażona w krzesła konferencyjne ze składanym pulpitem dla uczestników szkolenia oraz w biurko i krzesło dla wykładowcy
  • Sala jest klimatyzowana (wyposażona w stacjonarny klimatyzator), ogrzewana (centralne ogrzewanie) oraz odpowiednio oświetlona.

POJAZDY

Przygotowujemy do egzaminu w Toruniu oraz w Bydgoszczy, jazdy odbywają się zatem odpowiednio na samochodzie egzaminacyjnym – Suzuki Swift oraz Nissan Micra. Plac manewrowy na terenie Inowrocławia

SUZUKI SWIFT

NISSAN MICRA