OFERTA DLA TRENERÓW!

9 kwietnia 2013

Kancelaria Rzeczoznawców Gospodarczych  "Ekspert-Kujawy " Sp. z o.o.  poszukuje trenerów do przeprowadzenia kursu ”Praca z tablicą multimedialną”

Kryteria obligatoryjne:
•minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w zakresie odpowiednim do tematyki szkolenia (prowadzenie szkoleń/wykładów/seminariów);
•kwalifikacje pedagogiczne/metodyczne/trenerskie; merytoryczna oraz praktyczna wiedza w wykładanym zakresie;
•komunikatywność.
Kryteria pożądane:
•wysokie umiejętności interpersonalne;
•dobra organizacja pracy własnej;
•zaangażowanie i profesjonalizm w działaniu.
Zadania:
•przygotowanie i przeprowadzenie zajęć według ramowego programu szkolenia;
•tematyka zajęć powinna obejmować m.in.: możliwości tablicy interaktywnej,
wykorzystanie tablicy w pokonywaniu trudności w nauce, stymulacja wyobraźni i zaangażowania uczniów, tworzenie ćwiczeń i całych lekcji z wykorzystaniem tablicy multimedialnej, dostępne aplikacje do wykorzystania z użyciem tablicy multimedialnej, w tym podręczniki multimedialne, tworzenie filmów instruktażowych z użyciem kamer lub dostępnego sprzętu nagrywającego, tworzenie prezentacji, metoda nauczania wspólnym pulpitem.
•przygotowanie dokumentacji merytorycznej (konspektu zajęć, materiałów dla uczestników).
Zajęcia będą odbywać się na terenie województwa wielkopolskiego
Oferujemy:
•atrakcyjne wynagrodzenie;
•umowę cywilno – prawną.
Osoby zainteresowane prosimy o:
•wybranie oferty pracy odpowiadającej posiadanym kwalifikacjom i doświadczeniu,
•przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, informacji o zrealizowanych projektach szkoleniowych oraz listy referencyjnej) na adres : sekretariat@ekspert-kujawy.pl
•dokumenty prosimy przesyłać wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji prowadzonym przez Kancelarię Rzeczoznawców Gospodarczych  "Ekspert-Kujawy" Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883”).
W temacie wiadomości prosimy o wpisanie:
„trener kursu Praca z tablicą multimedialną”
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.
Otrzymanych dokumentów nie zwracamy.