Oferta pracy: Pielegniarka / pielegniarz praca jako pielegniarka srodowiskowa, praca w terenie

28 kwietnia 2011

  • wykształcenie kierunkowe: magister/ licencjat pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • znajomość j. niemieckiego umozliwiająca samodzielna komunikację,
  • prawo jazdy B
  • gotowość do wyjazdu na dłuzszy czas.

Zakres kompetencji pielęgniarki środowiskowej/rodzinnej
Pielęgniarka środowiskowa/rodzinna planuje i realizuje kompleksową opiekę pielęgniarską nad osoba starsza, rodziną, społecznością w środowisku zamieszkania obejmując opieką:

  • zdrowych i chorych niezależnie od płci i wieku,
  • osoby niepełnosprawne,

W realizacji świadczeń zdrowotnych pielęgniarka środowiskowa/rodzinna współpracuje z:

  • lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej/rodzinnym,
  • innymi Świadczeniodawcami zgodnie z potrzebami podopiecznych,
  • przedstawicielami organizacji i instytucji działających na rzecz zdrowia rodziny.

Świadczenia diagnostyczne.

  • Przeprowadzanie wywiadów środowiskowych.
  • Wykonywanie badania fizykalnego.
  • Wykonywanie pomiarów i ich ocena.
  • Wykonywanie testów.
  • Prowadzenie bilansu wodnego.
  • Ocena stanu ogólnego chorego oraz procesu jego zdrowienia.
  • Ocena i monitorowanie bólu w opiece paliatywnej

Świadczenia pielęgnacyjne.

  • Realizacja opieki pielęgnacyjnej u pacjentów w różnych fazach życia i choroby zgodnie z aktualną wiedzą medyczną i współczesnymi standardami opieki pielęgniarskiej.
  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych.
  • Przygotowywanie do samoopieki i samopielęgnacji w chorobie i niepełnosprawności.

Świadczenia lecznicze.

  • Dobór technik karmienia w zależności od stanu chorego
  • Podawanie leków różnymi drogami i technikami.
  • Wykonywanie zleceń lekarskich.
  • Zakładanie opatrunków ran, odleżyn, oparzeń.
  • Wykonywanie zabiegów pielęgnacyjno-leczniczych w stomiach, przetokach i ranach trudno gojących
  • Udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia i w nagłych zachorowaniach w tym prowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Oferujemy:

  • Sluzbowy samochod
  • Zatrudnienie na ok. 40 godzin tygodniowo
  • Okres wprowadzenia w zakres obowiązków
  • Pakiet szkolen wewnętrznych i zewnętrznych
  • wspomagajace kursy języka niemieckiego
  • 27 – 31 dni roboczych urlopu
  • Ewt. dodatek na urlop i Boże Narodzenie
  • różne inne dodatki za prace w nocy, niedziele i świeta, nadgodziny, itd.
  • dobry klimat w miejscu pracy
  • wynagrodzenie od 11.50 euro/godz. brutto
  • możliwosc zamieszkania w hotelu pracowniczym
  • polskojezyczna osobista obsluga podczas pracy w Niemczech
  • pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu
  • kursy jezykowe integracyjne dla członkow rodziny

Prosimy o przeslanie kompletnej aplikacji na adres: office@beta-aktiv.de Aplikacja powinna zawierac: list motywacyjny życiorys,  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 505 123 391 lub bezposrednio w Niemczech: 0049 7321 315 173