Oferta pracy: Pielęgniarka / pielęgniarz praca w domu spokojnej starosci

28 kwietnia 2011

  • wykształcenie kierunkowe: magister/ licencjat pielęgniarstwa, tytuł pielęgniarki dyplomowanej,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • znajomość j. niemieckiego umozliwiająca komunikację,
  • gotowość do wyjazdu na dłuzszy czas.

Opis stanowiska:

  • Sprawowanie profesjonalnej opieki
  • Planowanie opieki
  • Dokumentacja opieki
  • Przejmowanie podstawowych czynnosci opikunczych
  • Ocena sytuacji psychosocjalnej pacjenta
  • Pielęgnacja ciała i uwzględnienie indywidualnych nawyków, higieny i potrzeb związanych z chorobą
  • Intensywna terapia
  • Pomoc w przygotowaniu oraz wykonaniu zastrzyków
  • Przygotowanie infuzji oraz transfuzji
  • Zakładanie opatrunków
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych (np. wątroba – i badania czynności nerek)
  • Podawanie leków zgodnie z zaleceniami lekarzy
  • Obsługa urządzeń technicznych
  • Przygotowanie i pomoc przy drobnych operacjach
  • Podawanie posiłków, pomoc w realizacji diet zgodnych z objawami chorobowymi
  • Pomoc przy karmieniu
  • Przestrzeganie zasad dotyczących stosowania środków dezynfekujących
  • Przestrzeganie aseptyki i antyseptyki
  • Obsługa sterylnego materiału
  • Nadzór personelu pomocniczego
  • Współpraca z PDL / Care Services
  • Wsparcie PDL we wszystkich sprawach opieki
  • Udział w spotkaniach służby PDL
  • Porady dla krewnych
  • Poszerzanie wiedzy, udzial w szkoleniach

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na 30 – 36 godzin tygodniowo
  • Okres wprowadzenia w zakres obowiązków
  • Pakiet szkolen wewnętrznych i zewnętrznych
  • Zatrudnienie w nowoczesnym domu opieki
  • wspomagajace kursy języka niemieckiego
  • 27 – 31 dni roboczych urlopu
  • dodatek na urlop i Boże Narodzenie
  • różne inne dodatki za prace w nocy, niedziele i świeta,  nadgodziny,  itd.
  • dobry klimat w miejscu pracy  wynagrodzenie od 2.060 euro brutto
  • mozliwosc zamieszkania w hotelu pracowniczym
  • polskojezyczna osobista obsługa podczas pracy w Niemczech
  • pomoc w przeprowadzeniu procesu uznania dyplomu
  • kursy jezykowe integracyjne dla czlonkow rodziny

Prosimy o przeslanie kompletnej aplikacji na adres: office@beta-aktiv.de Aplikacja powinna zawierac: list motywacyjny życiorys,  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego:  505 123 391 lub bezposrednio w Niemczech: 0049 7321 315 173