Ogrody kultury

8 lutego 2007

Spotkanie w Fundacji początkiem obiecującej współpracy
Dnia 7 lutego odbyło się spotkanie Fundacji Ekspert-Kujawy, Stowarzyszenia Ogrody kultury i słuchaczy Akademii III wieku.

W dniu wczorajszym (7 lutego) odbyło się spotkanie organizacyjne Zarządu Fundacji „Ekspert – Kujawy”, nowopowstałego Stowarzyszenia „Ogrody Kultury” oraz grupy emerytowanych nauczycieli aktywnie uczestniczących w spotkaniach Akademii III wieku – nowej inicjatywy Fundacji.

Celem spotkania była wymiana doświadczeń i znalezienie wspólnych obszarów zainteresowań wszystkich obecnych. Podczas niezwykle miłego wieczoru bez trudu udało się znaleźć nić porozumienia, a także podjąć pierwsze kroki ku realizacji kilku obiecujących przedsięwzięć o których będziemy informować na bieżąco.