Po raz kolejny wizyta zagranicznych gości

30 października 2013

logo ciekaw. (kopiowanie).jpg

Po raz kolejny wizyta zagranicznych gość z Belgii

W dniach 29-30 października 2013 roku w siedzibie Fundacji Ekspert-Kujawy odbyły się dwa szkolenia z zakresu wykorzystywania swoich mocnych stron w kreowaniu produktów oraz usług. Szkolenie było prowadzone przez gości z Belgii, którzy w ramach realizowanego przez siebie projektu pt. „Cafe Herman” przyjechali z wizytą do Inowrocławia już po raz drugi.

Ine Van Der Stock oraz Thomas Rottiers pracujący dla organizacji ViaVia Tourism Academy dzielili się swoją wiedzą z dziedziny turystyki z uczestnikami szkolenia. Uczestnicy dowiedzieli się między innymi tego jak kreować unikatowe doświadczenie które pozostanie w pamięci ich potencjalnych klientów. To była druga i zarazem ostatnia wizyta zagranicznych gości w Fundacji Ekspert-Kujawy.