g

Spotkania informacyjne w ramach projektu Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości!

9 lipca 2010

Fundacja Ekspert-Kujawy zaprasza osoby przedsiębiorcze na bezpłatne spotkania informacyjne i konsultacje w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania na otwarcie i rozwoj dziłalności gospodarczej.

Bezpłatne spotkania informacyjne dla przedsiębiorczych!

17 maja 2010

6 maja 2010

Fundacja Ekspert-Kujawy zaprasza przedsiębiorców oraz osoby zamierzające otworzyć działalność gospodarczą na bezpłatne spotkania informacyjne oraz konsultacje na temat pozyskiwania zewnętrzynych źródeł finansowania.

10 kwietnia 2010

6 maja 2009

Fundacja Ekspert-Kujawy zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne kursy komputerowe, spotkania informacyjne oraz konsultacje na temat pozyskiwania zewnętrzynych źródeł finansowania.

Kujawskie Centrum przedsiębiorczości zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne oraz konsultacje

12 lipca 2008

Fundacja Ekspert-Kujawy w ramach projektu Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości współfinansowanego z budżetu Prezydenta Miasta Inowrocławia zaprasza zainteresowanych pozyskaniem dotacji unijnych na rozwój biznesu, do udziału w bezpłatnych, cyklicznych spotkaniach informacyjnych i konsultacjach

12 maja 2008

Kujawskie Centrum Przedsiębiorczości działające przy fundacji Ekspert-Kujawy zaprasz przedsiębiorców oraz przyszłych przedsiębiorców do korzystania z bezpłatnych konsultacji z zakresu pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania.Z konsultacji można skorzystać codziannie w godzinach od 8.00 do 12.00.