Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Aktualności

Uczestnicy kursu „Animator czasu wolnego” powoli kończą swoją przygodę

29 grudnia 2016

Jutro kończą zajęcia uczestnicy kursu „Animator czasu wolnego” w miejscowości Inowrocław. W szkoleniu bierze udział 6 osób. Prowadzącą zajęcia jest Pani Anna Bobińska. Harmonogram kursu przewidziany na 32 godziny. Dzięki naszemu szkoleniu uczestnicy dowiedzą się czym jest Animacja, poznają warsztat, obowiązki oraz zadania Animatora, ale przede wszystkim nauczą się animacji.

Pierwsze zajęcia kursu „Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej” w Inowrocławiu już za nami

27 grudnia 2016

Kursanci rozpoczęli zmagania z 120 godzinnym kursem „Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej” w miejscowości Inowrocław. W trakcie szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę w zakresie pielęgnacji osób starszych, przewlekle chorych oraz zasady udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej. Szkolenie kończy się egzaminem oraz każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu. Jesteśmy przekonani że uczestnicy kursu będą zadowoleni.

Pierwsze efekty pracy stażystów!

19 stycznia 2014

Uczestnicy odbywający staże zawodowe w ramach projektu „DROGOWSKAZ – Aktywizacja społeczno – zawodowa osób niepełnosprawnych” cały czas aktywnie działają  w firmach, do których zostali skierowani na staże.

Sprawdzamy, co słychać u naszych stażystów!

16 stycznia 2014

Już od miesiąca 15 uczestników III Cyklu projektu „DROGOWSKAZ – Aktywizacja społeczno – zawodowa osób niepełnosprawnych” odbywa staże zawodowe w zakładach pracy.

Staże zawodowe trwają!

9 stycznia 2014

Uczestnicy ostatniego III Cyklu projektu „DROGOWSKAZ – Aktywizacja społeczno – zawodowa osób niepełnosprawnych” już od grudnia odbywają staże zawodowe.

Staże dla ostatnich uczestników!

20 grudnia 2013

W ramach projektu "DROGOWSKAZ – Aktywizacja społeczno – zawodowa osób niepełnosprawncyh"ostatnia grupa uczestników skierowana została na staże!

Wyjazd kulturalny do Teatru!

16 grudnia 2013

Uczestnicy III CYKLU projektu "DROGOWSKAZ – Aktywizacja społeczno – zawodowa osób niepełnosprawnych" byli w Toruniu…

Uczestnicy projektu byli w Teatrze!

13 grudnia 2013

Uczestnicy projektu "DROGOWSKAZ – Aktywizacja społeczno – zawodowa osób niepełnosprawnych" zawitali do Teatru w Toruniu…

Szkolenia BHP!

12 grudnia 2013

W ramach projektu "DROGOWSKAZ – Aktywizacja społeczno – zawodowa osób niepełnosprawncyh"odbyło się szkolenie z zakresu BHP dla uczestników, którzy niebawem rozpoczną staże.

Ostatnie szkolenia w projekcie zakończone!

10 grudnia 2013

W ramach projektu "DROGOWSKAZ – Aktywizacja społeczno – zawodowa osób niepełnosprawncyh" zakończyły się szkolenia zawodowe…

Skip to content