Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o projekcie

Celem projektu jest zwiększenie aktywności i konkurencyjności na rynku pracy 60 osób młodych do 29 roku życia, wyłącznie biernych zawodowo o niskich kwalifikacjach, zamieszkujacych powiat mogileński i radziejowski województwa kujawsko-pomorskiego.

Aktualności

Kończymy szkolenie zawodowe

27 marca 2018

W dniu dzisiejszym nasi uczestnicy szkolenia „Pozostały pracownik biurowy” kończą szkolenie. Życzymy powodzenia na egzaminie!

Trwają płatne staże zawodowe

21 marca 2018

Przypominamy, że cały czas trwają płatne staże zawodowe w naszym projekcie „Czas na aktywność!”. Stażyści odbywają staż m.in. w takich zawodach jak: Pomoc kuchenna Spawacz Pracownik biurowy Manikiurzystka

Koniec stażu…

14 marca 2018

Dzisiaj następny nasz uczestnik kończy staż zawodowy. Z dniem jutrzejszym zaczyna pracę na podstawie umowy o pracę. Gratulujemy!

Zakończenie stażu…

12 marca 2018

Dzisiaj jeden uczestnik naszego projektu zakończył staż zawodowy i z dniem jutrzejszym rozpoczyna pracę na podstawie umowy o pracę. Gratulujemy i życzymy powodzenia w życiu osobistym i zawodowym!

Nowe szkolenie…

12 marca 2018

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy następne szkolenie zawodowe – robotnik gospodarczy. Życzymy powodzenia w szkoleniu uczestniczce naszego projektu!

Koniec stażu zawodowego…

10 marca 2018

Dzisiaj następny uczestnik naszego projektu kończy staż zawodowy. Od poniedziałku (12.03) zaczyna pracę na podstawie umowy o pracę. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Rozpoczynamy nowe szkolenie!

7 marca 2018

Dzisiaj rozpoczynamy nowe szkolenie zawodowe – pozostały pracownik biurowy. Po zakończonym szkoleniu dla naszych uczestników, czekają miejsca stażowe. Życzymy powodzenia w szkoleniu!

Przedłużenie staży zawodowych…

5 marca 2018

W dniu dzisiejszym dwóm uczestnikom projektu „Czas na aktywność!” przedłużono staż zawodowy. Życzymy powodzenia na stażu!

Jeśli jesteś osobą niepełnosprawną, to zgłoś się do nas!

28 lutego 2018

Jesteś osobą niepełnosprawną? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zapraszamy do bezpłatnego udziału w szkoleniach i stażach zawodowych!!! CO ZYSKASZ? ⇒ nowe kwalifikacje zawodowe ⇒ praktykę w wyuczonym zawodzie – staż zawodowy ⇒ wsparcie doradcy zawodowego i pośrednika pracy w zakresie poszukiwania zatrudnienia Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń zawodowych, które pozwolą Ci na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych. Zgłoś […]

Nowe staże…

16 lutego 2018

W tym tygodniu następni uczestnicy rozpoczęli płatne staże zawodowe. Gratulujemy i życzymy powodzenia na stażu!