Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o projekcie

Celem projektu jest zwiększenie aktywności i konkurencyjności na rynku pracy 60 osób młodych do 29 roku życia, wyłącznie biernych zawodowo o niskich kwalifikacjach, zamieszkujacych powiat mogileński i radziejowski województwa kujawsko-pomorskiego.

Aktualności

Zakończenie staży zawodowych.

30 czerwca 2018

Dzisiaj nasz projekt „Czas na aktywność” dobiegł końca…. Również dzisiaj zakończyli staże zawodowe ostatni uczestnicy projektu „Czas na aktywność”. Staż pracownika biurowego ukończyły 4 osoby Staż na stanowisku pracownika gospodarczego 2 osoby Staż operatora koparko-ładowarki – 1 osoba Staż kosmetyczki – 1 osoba Staż barman / kelner – również 1 osoba. Serdecznie wszystkim gratulujemy i […]

Zbliża się koniec projektu…

29 czerwca 2018

Z dniem jutrzejszym (30.06.2018) kończymy realizację projektu: „Czas na aktywność!” Jutro także kończą się ostatnie staże w naszym projekcie. Wszystkim uczestnikom naszego projektu życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!

Kolejne staże zakończone!

16 czerwca 2018

W tym tygodniu zakończone zostały staże zawodowe dla pracownika biurowego, fryzjera damskiego oraz manikiurzystki. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu oraz życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej! Na stażach pozostaje już tylko kilka uczestników, którzy do końca miesiąca zakończą swoje staże! 

Uczestnicy skorzystali z płatnych staży zawodowych…

7 czerwca 2018

Cały czas trwają płatne staże zawodowe dla uczestników projektu „Czas na aktywność!”. Udział w projekcie daje możliwość odbycia płatnego stażu zawodowego, który zwiększa szanse na podjęcie zatrudnienia. Ponadto każdy z uczestników został objęty indywidualnym systemem wsparcia przez doradcę zawodowego oraz pośrednika pracy. Aktualnie nasi stażyści zdobywają doświadczenie m.in. w takich zawodach jak pracownik biurowy czy […]

Szansa na nabycie umiejętności wykorzystana!

1 czerwca 2018

W poprzednim tygodniu dobiegły końca staże zawodowe dla następujących zawodów: Pracownik biurowy, Pomoc kuchenna, Operator koparko-ładowarki / Robotnik gospodarczy, Spawacz, Barman / Kelner. Była to szansa na nabycie umiejętności praktycznych do wykonywania określonego zawodu oraz weryfikacji kwalifikacji uzyskanych w trakcie odbytych wcześniej szkoleń. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom projektu!

Beneficjenci uczestniczą w stażach zawodowych!

28 maja 2018

Uczestnicy odbywają właśnie staże w ramach projektu „Czas na aktywność!”. Udział w projekcie daje możliwość odbycia płatnego stażu zawodowego, który zwiększa szanse na podjęcie zatrudnienia. Ponadto każdy z uczestników został objęty indywidualnym systemem wsparcia przez doradcę zawodowego oraz pośrednika pracy.

Kolejne osoby za chwilę ukończą staże…

21 maja 2018

Dobiega końca staż zawodowy w ramach projektu „Czas na aktywność” dla : pomocy kuchennej, manikiurzystki. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!

Płatne staże zawodowe cały czas trwają!

9 maja 2018

Trwają płatne staże zawodowe dla osób będących uczestnikami projektu „Czas na aktywność!”. Aktualnie nasi stażyści zdobywają doświadczenie m.in. w takich zawodach jak operator koparko-ładowarki czy pracownik biurowy. Życzymy wszystkich samych sukcesów na nowej drodze zawodowej!

Zakończenie staży zawodowych

4 maja 2018

Operator koparko-ładowarki oraz spawacz – osoby, które szkoliły się w tym kierunku zakończą swoje staże już w tym tygodniu. Mamy nadzieje, że był to dla was bardzo owocny czas, w którym zdobyliście mnóstwo nowej wiedzy jak i umiejętności! Życzymy powodzenia w dalszej karierze zawodowej!

Kolejne osoby ukończyły staże zawodowe

27 kwietnia 2018

Staż dobiega ku końcowi dla dwóch uczestników naszego projektu. Odbywali oni praktyki  na stanowiskach operatora koparki oraz robotnika gospodarczego. Mamy nadzieje, że zdobyta wiedza oraz umiejętności pomogą Wam w zdobyciu wymarzonej pracy!

Skip to content