f
g

Krótko o projekcie

Celem projektu jest zwiększenie aktywności i konkurencyjności na rynku pracy 60 osób młodych do 29 roku życia, wyłącznie biernych zawodowo o niskich kwalifikacjach, zamieszkujacych powiat mogileński i radziejowski województwa kujawsko-pomorskiego.

Aktualności

Następni stażyści…

5 stycznia 2018

W Nowym Roku ruszamy „pełną parą” z wyszukiwaniem miejsc stażowych dla naszych uczestników projektu. Dzisiaj rozpoczynają staż zawodowy: Pomoce kuchenne, Pracownik biurowy, Fryzjer damski. Życzymy powodzenia!

Pierwsi stażyści kończą staż!

4 stycznia 2018

Dzisiaj (04.01.2018) nasze pierwsze stażystki kończą swój staż zawodowy który trwał 3 miesiące. Po zakończonym stażu nie żegnają się ze swoim pracodawcą. Sprawdziły się, więc otrzymały umowy o pracę. Gratulujemy i życzymy powodzenia w pracy!

Rozpoczynamy nowy staż zawodowy!

2 stycznia 2018

W Nowym Roku rozpoczynamy następny staż zawodowy. Tym razem przygodę rozpoczyna uczestniczka naszego projektu jako Pomoc Kuchenna… Życzymy powodzenia!

Egzamin po szkoleniu…

27 grudnia 2017

Dzisiaj następny egzamin dla następnego uczestnika projektu – operator koparko-ładowarki, życzymy powodzenia na egzaminie!

Rekrutujemy osoby niepełnosprawne!

22 grudnia 2017

Jesteś osobą niepełnosprawną? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zapraszamy do bezpłatnego udziału w szkoleniach i stażach zawodowych!!! CO ZYSKASZ? ⇒ nowe kwalifikacje zawodowe ⇒ praktykę w wyuczonym zawodzie – staż zawodowy ⇒ wsparcie doradcy zawodowego i pośrednika pracy w zakresie poszukiwania zatrudnienia Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń zawodowych, które pozwolą Ci na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych. Zgłoś […]

Egzamin dla uczestników szkolenia

20 grudnia 2017

Dzisiejszy egzamin po szkoleniu zawodowym mają uczestniczki kursu – pomoc kuchenna. Życzymy powodzenia!!!

Staż – Fryzjer damski

13 grudnia 2017

Dzisiejszego dnia następny uczestnik projektu „Czas na aktywność!” rozpoczyna staż zawodowy. Tym razem jest to Fryzjer damski, powodzenia!

Rozpoczęcie stażu zawodowego…

11 grudnia 2017

Dzisiaj następni uczestnicy naszego projektu rozpoczynają staż zawodowy jako pracownik biurowy, powodzenia na stażu!

Następne egzaminy po szkoleniach…

8 grudnia 2017

Dzisiaj jest dzień egzaminowania dla naszych 11 uczestników projektu. Manikiurzystkom i pracownikom biurowym życzymy powodzenia!

Egzamin po szkoleniu…

7 grudnia 2017

Dzisiejszego dnia uczestnicy projektu „Czas na aktywność!” mają egzamin zawodowy jako spawacze metodą TIG 141, życzymy powodzenia na egzaminie!