Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o projekcie

Celem projektu jest zwiększenie aktywności i konkurencyjności na rynku pracy 60 osób młodych do 29 roku życia, wyłącznie biernych zawodowo o niskich kwalifikacjach, zamieszkujacych powiat mogileński i radziejowski województwa kujawsko-pomorskiego.

Aktualności

Staż – Fryzjer damski

13 grudnia 2017

Dzisiejszego dnia następny uczestnik projektu „Czas na aktywność!” rozpoczyna staż zawodowy. Tym razem jest to Fryzjer damski, powodzenia!

Rozpoczęcie stażu zawodowego…

11 grudnia 2017

Dzisiaj następni uczestnicy naszego projektu rozpoczynają staż zawodowy jako pracownik biurowy, powodzenia na stażu!

Następne egzaminy po szkoleniach…

8 grudnia 2017

Dzisiaj jest dzień egzaminowania dla naszych 11 uczestników projektu. Manikiurzystkom i pracownikom biurowym życzymy powodzenia!

Egzamin po szkoleniu…

7 grudnia 2017

Dzisiejszego dnia uczestnicy projektu „Czas na aktywność!” mają egzamin zawodowy jako spawacze metodą TIG 141, życzymy powodzenia na egzaminie!

Ruszają kolejne staże zawodowe!

5 grudnia 2017

Następni uczestnicy naszego projektu dzisiaj rozpoczynają staż zawodowy jako operatorzy maszyn budowlanych. Powodzenia!

Nowe szkolenie zawodowe…

1 grudnia 2017

Następni uczestnicy projektu rozpoczynają swój udział w projekcie „Czas na aktywność!”. Dzisiaj swoją przygodę rozpoczynają pracownicy biurowi w Żninie. Powodzenia na szkoleniu!

Rekrutujemy osoby niepełnosprawne!

23 listopada 2017

Jesteś osobą niepełnosprawną? Chcesz podnieść swoje kwalifikacje? Zapraszamy do bezpłatnego udziału w szkoleniach i stażach zawodowych!!! CO ZYSKASZ? ⇒ nowe kwalifikacje zawodowe ⇒ praktykę w wyuczonym zawodzie – staż zawodowy ⇒ wsparcie doradcy zawodowego i pośrednika pracy w zakresie poszukiwania zatrudnienia Oferujemy szeroki wachlarz szkoleń zawodowych, które pozwolą Ci na zdobycie nowych kwalifikacji zawodowych. Zgłoś […]

Następne szkolenie zawodowe!

21 listopada 2017

Dzisiaj rozpoczyna się szkolenie zawodowe dla Operatora Koparko-ładowarki. Życzymy owocnego szkolenia!

Szkolenie zawodowe – Manikiurzystka

17 listopada 2017

7 uczestniczek projektu „Czas na aktywność!” rozpoczyna dzisiaj szkolenie zawodowe – Manikiurzystka. Powodzenia!

Następne szkolenia zawodowe!

16 listopada 2017

Dzisiaj tj. 16.11.2017r. 6 uczestników naszego projektu rozpoczyna „przygodę” ze szkoleniem na Pozostałego pracownika biurowego… Powodzenia!