f
g

Krótko o projekcie

Projekt realizowany jest w okresie od 01.08.2016 r. do 31.07.2017 i obejmuje swym zasięgiem mieszkańców powiatu inowrocławskiego, mogileńskiego, radziejowskiego oraz żnińskiego w woj. kujawsko pomorskim. Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji społecznych oraz kwalifikacji zawodowych 120 uczestników, w tym 72 kobiet, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkujących wyżej wymienione powiaty.

Aktualności

Dobiega końca kurs „Operator koparko – ładowarki” w Inowrocławiu

16 czerwca 2017

Dnia 16 czerwca zakończyły szkolenie 2 osoby z tematyki „Obsługa koparko – ładowarki”.  Miejscem odbywania kursu był Inowrocław. Zajęcia miały wymiar 134 godzin. Po pozytywnym zdaniu egzaminu uczestnik otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu. Teraz trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na egzaminie.

Nasi Beneficjenci aktywnie uczestniczą w kursie zawodowym

12 czerwca 2017

Trwają zajęcia kursu „Kucharz” w Inowrocławiu. Grupa rozpoczęła szkolenie w składzie 4 osobowym. Zajęcia dla przyszłych kucharzy pozwalają zdobyć i opanować wiedzę oraz umiejętności potrzebne do pracy w kuchni. Zajęcia odbywają się w profesjonalnej kuchni oraz przez wykwalifikowane osoby. Każdy z uczestników na koniec szkolenia otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu. Mamy nadzieje że uczestnictwo w kursie […]

Wystartowała kolejna grupa szkoleniowa w Radziejowie

7 czerwca 2017

W dniu dzisiejszym wystartowała kolejna grupa szkoleniowa. Tym razem uczestnicy biorą udział w szkoleniu „Kucharz”. W 150 godzinnym szkoleniu swoje kwalifikacje podnoszą 4 osoby. Przypominamy jednocześnie, że osoby spoza miejscowości w której będą odbywać się zajęcia, otrzymają zwrot kosztów dojazdu. Mamy nadzieje że zdobyta dzięki projektowi wiedza teoretyczna oraz praktyczna pomoże naszym uczestnikom w życiu […]

Pierwsze zajęcia kursu „Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych” już za nami

6 czerwca 2017

W dniu dzisiejszym przygodę z kursem rozpoczęły 4 osoby. Uczestnicy mają przyjemność brać udział w szkoleniu z zakresu „Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych”. Dzięki uczestnictwu w kursie, profitenci przygotowują się do podjęcia pracy z osobami niepełnosprawnymi i osobami starszymi zarówno z warunkach domowych, placówkach opiekuńczych, sanatoriach oraz hospicjach.

Beneficjenci korzystają z szansy podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych

5 czerwca 2017

Już dziś kolejni uczestnicy rozpoczynają przygodę z zakresu „Stylizacja paznokci i wizaż z elementami kosmetyki pielęgnacyjnej dłoni i twarzy”. Na uczestników czeka 120 godzin. W szkoleniu nabywa kompetencje 6 osób. Zajęcia prowadzone są przez p. Joanne Cześniakowską. Szkolenie daję pełną swobodę posługiwania się wszystkimi preparatami kosmetycznymi, umożliwia zapoznanie się z nowościami pojawiającymi się na rynku.

Stylizacja paznokci w Radziejowie

31 maja 2017

Dziś rozpoczęły się pierwsze zajęcia kursu „Stylizacja paznokci i wizaż z elementami kosmetyki pielęgnacyjnej dłoni i twarzy”.  Uczestnicy projektu zmierzą się z 120 godzinnymi warsztatami. Zajęcia odbywają się w miejscowości Radziejów, a osobą prowadzącą zajęcia jest p. Ewelina Florkowska. Po odbyciu szkolenia każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu.

Za nami ostatnie zajęcia w Radziejowie

31 maja 2017

Dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia kursu „Kucharz” w miejscowości Radziejów. Miejscem odbywania się zajęć był Radziejów. W warsztatach wzięły udział 4 osoby. Kurs prowadził Mateusz Grzesiak.  Zajęcia dla przyszłych kucharzy pozwalają zdobyć i opanować wiedzę oraz umiejętności potrzebne do pracy w kuchni. Mam  nadzieje, że zdobyte dzięki kursowi kompetencje pomogą naszym uczestnikom w życiu zawodowym.

Kurs „Obsługa koparko – ładowarki” dobiega końca

26 maja 2017

Uczestnicy kursu „Obsługa koparko – ładowarki” zakończyli dziś zajęcia. W szkoleniu wzięły udział 2 osoby. Zajęcia miały wymiar 134 godzin.  Kursanci uzyskali wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Teraz życzymy uczestnikom powodzenia na egzaminie.

W Jeziorach Wielkich zakończył się kurs „Stylizacja paznokci i wizaż z elementami kosmetyki pielęgnacyjnej dłoni i twarzy”

24 maja 2017

Dotarliśmy do końca szkolenia „Stylizacja paznokci i wizaż z elementami kosmetyki pielęgnacyjnej dłoni i twarzy”. Szkolenie odbywało się w miejscowości Jeziora Wielkie. W warsztatach wzięło udział 7 osób. Grupa zakończyła szkolenie z rezultatem pozytywnym. Każdy z uczestników otrzymał zaświadczenie ukończenia kursu.

Wystartowało szkolenie „kurs prawa jazdy – kategoria C”

15 maja 2017

W dniu dzisiejszym wystartowało szkolenie „kurs prawa jazdy – kategoria C”. Uczestnik kursu zdobędzie wiedzę praktyczną oraz teoretyczną. Ta kategoria prawa jazdy pozwala znacząco podnieść swoje kwalifikacje zawodowe.