Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o projekcie

Projekt realizowany jest w okresie od 01.08.2016 r. do 31.07.2017 i obejmuje swym zasięgiem mieszkańców powiatu inowrocławskiego, mogileńskiego, radziejowskiego oraz żnińskiego w woj. kujawsko pomorskim. Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji społecznych oraz kwalifikacji zawodowych 120 uczestników, w tym 72 kobiet, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkujących wyżej wymienione powiaty.

Aktualności

Zbliżamy się do końca projektu…

14 lipca 2017

Niebawem zbliżamy się do końca projektu. Będziemy na bieżąco monitorować sytuacje zawodową osób w ciągu trzech miesięcy po ukończeniu projektu pt. „Drogowskaz – kierunek dobrej zmiany”.

Zakończenie kolejnych kursów

13 lipca 2017

Dzień po dniu ukończyły się dwa kursy. Osoby w Inowrocławiu oraz Radziejowie podnosiły swoje kwalifikacje w szkoleniu „Kucharz”. Oba szkolenia łącznie ukończyło 7 osób. Beneficjenci skorzystali z szansy, liczymy że osiągnięta wiedza teoretyczna oraz praktyczna pomoże im znaleźć zatrudnienie. Wkrótce również zakończy się kurs Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej.

Kolejny kurs dobiegł końca

10 lipca 2017

Dzisiaj swoją przygodę z kursem zakończyła grupa szkoląca się z zakresy stylizacji paznokci i wizażu z elementami kosmetyki pielęgnacyjnej dłoni i twarzy. Kompetencje nabyło 6 osób. Zajęcia prowadzone były przez p. Joannę Cześniakowską oraz Klaudię Jędrzejewską. Szkolenie daję pełną swobodę posługiwania się wszystkimi preparatami kosmetycznymi, umożliwia zapoznanie się z nowościami pojawiającymi się na rynku.

Kolejny kurs dobiega końca

10 lipca 2017

Dzisiaj swoją przygodę z kursem zakończyła grupa szkoląca się z zakresy stylizacji paznokci i wizażu z elementami kosmetyki pielęgnacyjnej dłoni i twarzy. Kompetencje nabyło 6 osób. Zajęcia prowadzone były przez p. Joannę Cześniakowską oraz Klaudię Jędrzejewską. Szkolenie daję pełną swobodę posługiwania się wszystkimi preparatami kosmetycznymi, umożliwia zapoznanie się z nowościami pojawiającymi się na rynku.

Dobiega końca kurs „Operator koparko – ładowarki” w Inowrocławiu

16 czerwca 2017

Dnia 16 czerwca zakończyły szkolenie 2 osoby z tematyki „Obsługa koparko – ładowarki”.  Miejscem odbywania kursu był Inowrocław. Zajęcia miały wymiar 134 godzin. Po pozytywnym zdaniu egzaminu uczestnik otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu. Teraz trzymamy kciuki i życzymy powodzenia na egzaminie.

Nasi Beneficjenci aktywnie uczestniczą w kursie zawodowym

12 czerwca 2017

Trwają zajęcia kursu „Kucharz” w Inowrocławiu. Grupa rozpoczęła szkolenie w składzie 4 osobowym. Zajęcia dla przyszłych kucharzy pozwalają zdobyć i opanować wiedzę oraz umiejętności potrzebne do pracy w kuchni. Zajęcia odbywają się w profesjonalnej kuchni oraz przez wykwalifikowane osoby. Każdy z uczestników na koniec szkolenia otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu. Mamy nadzieje że uczestnictwo w kursie […]

Wystartowała kolejna grupa szkoleniowa w Radziejowie

7 czerwca 2017

W dniu dzisiejszym wystartowała kolejna grupa szkoleniowa. Tym razem uczestnicy biorą udział w szkoleniu „Kucharz”. W 150 godzinnym szkoleniu swoje kwalifikacje podnoszą 4 osoby. Przypominamy jednocześnie, że osoby spoza miejscowości w której będą odbywać się zajęcia, otrzymają zwrot kosztów dojazdu. Mamy nadzieje że zdobyta dzięki projektowi wiedza teoretyczna oraz praktyczna pomoże naszym uczestnikom w życiu […]

Pierwsze zajęcia kursu „Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych” już za nami

6 czerwca 2017

W dniu dzisiejszym przygodę z kursem rozpoczęły 4 osoby. Uczestnicy mają przyjemność brać udział w szkoleniu z zakresu „Opiekun osób starszych i niepełnosprawnych”. Dzięki uczestnictwu w kursie, profitenci przygotowują się do podjęcia pracy z osobami niepełnosprawnymi i osobami starszymi zarówno z warunkach domowych, placówkach opiekuńczych, sanatoriach oraz hospicjach.

Beneficjenci korzystają z szansy podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych

5 czerwca 2017

Już dziś kolejni uczestnicy rozpoczynają przygodę z zakresu „Stylizacja paznokci i wizaż z elementami kosmetyki pielęgnacyjnej dłoni i twarzy”. Na uczestników czeka 120 godzin. W szkoleniu nabywa kompetencje 6 osób. Zajęcia prowadzone są przez p. Joanne Cześniakowską. Szkolenie daję pełną swobodę posługiwania się wszystkimi preparatami kosmetycznymi, umożliwia zapoznanie się z nowościami pojawiającymi się na rynku.

Stylizacja paznokci w Radziejowie

31 maja 2017

Dziś rozpoczęły się pierwsze zajęcia kursu „Stylizacja paznokci i wizaż z elementami kosmetyki pielęgnacyjnej dłoni i twarzy”.  Uczestnicy projektu zmierzą się z 120 godzinnymi warsztatami. Zajęcia odbywają się w miejscowości Radziejów, a osobą prowadzącą zajęcia jest p. Ewelina Florkowska. Po odbyciu szkolenia każdy z uczestników otrzyma zaświadczenie ukończenia kursu.

Skip to content