Nasza strona wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach anonimowych informacji statystycznych. Rozumiem

f
g

Krótko o projekcie

Projekt realizowany jest w okresie od 01.08.2016 r. do 31.07.2017 i obejmuje swym zasięgiem mieszkańców powiatu inowrocławskiego, mogileńskiego, radziejowskiego oraz żnińskiego w woj. kujawsko pomorskim. Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji społecznych oraz kwalifikacji zawodowych 120 uczestników, w tym 72 kobiet, zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym zamieszkujących wyżej wymienione powiaty.

Aktualności

Ruszył kurs „Stylizacja paznokci i wizaż z elementami kosmetyki pielęgnacyjnej dłoni i twarzy”

20 kwietnia 2017

Trwają zajęcia w Radziejowie. Dnia 19 kwietnia ruszyła kolejna grupa. Zajęcia odbywają się z zakresu „Stylizacja paznokci i wizaż z elementami kosmetyki pielęgnacyjnej dłoni i twarzy”. Kurs został zaplanowany na 120 godzin. Zajęcia prowadzone są przez p. Ewelinę Florkowską. Uczestnicy podczas szkolenia poznają zasady pielęgnacji dłoni i twarzy, różne rodzaje makijażu.  Na koniec każdy z […]

Kursanci rozpoczęli szkolenie „Florystyka i wystrój wnętrz”

20 kwietnia 2017

Już dziś kolejni uczestnicy rozpoczynają kurs z zakresu „Florystyka i wystrój wnętrz”. Zajęcia będą prowadzone w przedziale 126 godzin. Na uczestników czekają zajęcia pełne urozmaicenia. Przypominamy, że na koniec szkolenia nasi kursanci otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w szkoleniu.

Rusza kolejna grupa w miejscowości Rogowo

19 kwietnia 2017

Dziś rozpoczęły się pierwsze zajęcia kolejnego kursu „Trening kompetencji i umiejętności społecznych” w miejscowości Rogowo w powiecie żnińskim. Grupa liczy 10 osób, a szkolenie jest zaplanowane na 56 godzin szkoleniowych.

Trwa rekrutacja do projektu

3 kwietnia 2017

Zapraszamy serdecznie do udziału w projekcie „Drogowskaz-kierunek dobrej zmiany” w miejscowości Dobrem. Rekrutacja do projektu trwa. Obecnie poszukiwanymi osobami do udziału w projekcie są osoby bezrobotne, długotrwale bezrobotne, z wykształceniem podstawowym lub niższym oraz niepełnosprawne.  Chętnych zapraszamy. Ankieta wstępna i kwestionariusz do pobrania ze strony internetowej;  www.fundacja.ekspert-kujawy.pl   

Ostatni dzień kursu „Pracownik biurowy”

31 marca 2017

Dnia 31 marca zakończyło się szkolenie „Pracownik biurowy”. W trakcie założonych godzin uczestnik oprócz wiedzy teoretycznej uzyskał również umiejętności praktyczne niezbędne w pracy biurowej.

Ostatni dzień kursu „Pracownik biurowy”

31 marca 2017

Dnia 31 marca zakończyło się szkolenie „Pracownik biurowy”. W trakcie założonych godzin uczestnik oprócz wiedzy teoretycznej uzyskał również umiejętności praktyczne niezbędne w pracy biurowej.

Zajęcia za nami w Złotnikach Kujawskich

30 marca 2017

W dniach 29 i 30 marca 2017 odbyły się zajęcia „Warsztat kreowania własnego wizerunku”. W szkoleniu wzięło udział 9 osób, kurs trwał 12 godzin. Uczestnicy ukończyli kurs z wynikiem pozytywnym. Dzięki zajęciom kursanci poczuli się pewniej, udoskonalili swój wygląd, co wpłynie pomyślnie na odniesienie ich sukcesu zawodowego.

Ostatni dzień szkolenia w Jeziorach Wielkich

29 marca 2017

Dzisiaj ostatni dzień szkolenia „Warsztat kreowania własnego wizerunku”. W zajęciach brało udział 8 osób. Zajęcia prowadzone były przez Annę Białkę oraz Joannę Cześniakowską. W ciągu 12 godzin beneficjenci uczyli się między innymi przygotowania wizerunkowego do rozmowy kwalifikacyjnej. Beneficjenci projektu wykazali duże zaangażowanie w zajęciach i chęć zdobywania wiedzy.

Cały czas czekamy za chętnymi osobami do wzięcia udziału w projekcie

28 marca 2017

Rekrutacja na kurs w miejscowości Rogowo cały czas trwa. Mamy już kilka osób chętnych, czekamy na dopełnienie grupy, żeby kurs mógł się rozpocząć. Najprawdopodobniej kurs rozpocznie się w połowie kwietnia. Zainteresowanych, zapraszamy do biura projektu.

Zapraszamy do udziału w projekcie „Drogowskaz – kierunek dobrej zmiany”

27 marca 2017

Cały czas  trwa rekrutacja  do projektu w miejscowości Osięciny i czekamy na ankiety wstępne. Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny, a uczestnikom projektu, którzy będą dojeżdżać na zajęcia z poza miejscowości w której będą odbywały szkolenia, będą zwracane koszty dojazdów.